Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok errol es mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mit gondoltok errol es mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Már 2 éve, hogy együtt vagyunk a baratommal es ezek a problemak mar regota fennalnak de megsem tortent valtozas. A problema az, hogy 21 eves es egyszeruen az anyjatol olyanyira nem lehet normalis eletet elni mert barhova is menjunk 1 ora mulva csorog a telefon, meg persze az allandoan hova mentek es mikor jottok kerdesei megorjitenek.Mar kertem a baratom, hogy lepjen valamit e ugyben de o nem akar mert ot ez nem zavarja.Nem utolso sorban problemat kepezi az is, hogy nem akar a testveremekhez atjonni csak unszolasra es ez nagyon rosszul esik hiszen nekem mar csak a testverem van.Persze az o csaladjaval mindennap kell talalkozni.Egyszeruen sokszor ugy erzem, hogy keves a szeretet es egyszeruen mar megfordult a fejrmben, hogy szakitok vele mert hiaba kertem probaljon valtozni o csak ideig tartja magat.Nem tudom mi lenne a megoldas...Mit tehetnek meg vagy mar nem kene eroltetni?
2012. jún. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy vagy változtat a hozzáállásán vagy szakítotok... aztán majd ő eldönti mi a fontosabb
2012. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki még egyszer négyszemközt ezt a szitut, aztán fenyegetés, hiszen te így nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban... csak ha tesz valamit. ennyi
2012. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!