Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Csak hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Csak hülyít mind a kettőnket, vagy csak egyszerűen nem tudja, hogy mit kéne cselekednie? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírnám a sztorit: lány vagyok. :DD

A helyzet az, hogy van egy fiú; flörtölgettünk, sms-ezgettünk, puszit adott párszor, átkarolt... Röviden: egyértelmű volt, hogy bejövünk egymásnak. Viszont: barátnője van, akivel már nem is tudom, mióta nem találkozott...

Felmentem hozzá, filmeztünk, és nyilván nem csak filmezés lett belőle... Ruha nem került le, de eléggé szépen élveztük egymás társaságát... Következő nap is szintén ez történt; próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, hogy szakítson a csajjal, hogyha akar tőlem valamit, de állandóan kérdésre kérdéssel válaszolt, mint én...

A másik nehézség: 2 hónap múlva megy ki külföldre, s ha tetszik neki a hely, akkor 1 évet ott fog dolgozni.


2011. jún. 13. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne számíts arra,hogy a klasszikus értelemben vett párkapcsolat lesz köztetek. Vedd lazára,ha nem megy,akkor szépen ne keresd ne válaszolj és ne feküdj le vele többször mert csak beszivatod magad.
2011. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele. Dehogyis! :D

Próbálok úgy tenni, mintha nem venném túl komolyan ezt a dolgot...

2011. jún. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!