Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és még nem volt pasim, szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
mert múltkor kérdezték páran és olyan furcsán néztek rám, hogy mondtam h nekem még nem volt..
2012. jún. 14. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem a világ változik, hanem az emberek hozzáállása.
2012. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van-e vajon ennél lejjebb is? :O jövőre jönnek már a 10 évesek, hogy elveszítették életük szerelmét? Mert ha igen akkor én megindulok egy gépfegyverrel és annyi kis 10 éves idióta ribancot küldök a pokolba amennyit tudok majd mielőtt elkapnának a testemre erősített pokolgéppel a paradicsomba röpítem magam...
2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én ismerek olyan 10 éveseket, sajnos.. még 9 éveseket is .. a suliba kb minden 5-es lány már járt minden 5-es fiúval.. botrány.
2012. jún. 15. 09:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Utállak 2012
2012. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!