Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 14 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe és nagyon remélem, hogy ott lesz pasim, mert már nagyon vágyom rá..

Meg azért is kérdezem, mert pár 13-14 éves csaj már arról áradozik, hogy már nem szűzek, én meg mégcsak nem is smároltam senkivel..

Szerintetek ciki??


2011. aug. 9. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ja az ciki hogy 13-14évesen már nemszüzek,az hogy nemvolt pasid még az nem
2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ők a szánalmasak, nem Te. Semmi gond veled, ilyen kéne, mint Te! Nem a suttyó barátnőid, akik már fűvel-fával kefélgettek már az út szélén is.


Úgyhogy bőven ráérsz, még így is. Ha meg rád talál a szerelem, sok boldogságot!

2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 gyíííháááá ***** válasza:
komolyan ez a legnagyobb problémád?
2011. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

már hogy lenne ciki? még fiatal vagy az ilyesmihez, és ha már páran arról áradoznak, h már nem szüzek, nah az a ciki!

Én 18 vok, és most van életem 1. pasija, és csak tegnap volt az 1. csókom is... hát igen, nem siettem el, de végképp nem bánom! Úgyhogy te is várhatsz még, elvégre is sehova nincs leírva, h hány évesen kell az embernek pasi! :)

2011. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki:D nekem se volt még pasim csak én 16 vagyok.
2011. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.Az a ciki hogy 13 évesen már nem szűzek.Én azt ajánlom hogy várd meg az igazit.

17/F

2011. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nem ciki...Hidd el én megbántam, hogy elsiettem az első csókomat (csak 12 voltam)...Jobb várni a nagy Ő-re! 15L
2011. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem ciki...16 leszek és nekem se volt még...lehetett volna de nekem nem jöttek be az illetők
2011. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az ciki, hogy képtelen vagy használni a keresőt.
2011. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 xeooo válasza:
Az lenne a ciki, ha lett volna már.
2011. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!