Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
Nem mondom magam szépnek de vannak nálam sokkal csúnyább lányok akiknek már egy csomó pasijuk volt, és ez olyan rossz nekem, úgy érzem sose lesz pasim, vagy csak várjak? Mit tegyek?
2011. jún. 5. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, miért lenne gáz? Nekem sem volt még soha barátnőm, mégsem érzem kellemetlennek! Ajánlom Neked is, hogy ne törd ezen magad, előbb utóbb eljön mindennek az ideje (legalábbis véleményem szerint)! :)

21/f

2011. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
varjal, majd lesz:D en 18f vagyok es meg nkm sem volt komolyabb csajom, de nem aggodok egyaltalan;))
2011. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. 18/f
2011. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is :)


17/f

2011. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként egyszerűen csak legyél nyitott! Épp a közelmúltban tett fel egy másik-hozzád hasonló korú-lány itt egy hasonló kérdést. Szinte "örültem", hogy van rajtam kívül más is, aki hozzám hasonló cipőben jár. Csak aztán kiderült, hogy több mint 300km van közöttünk...
2011. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg keresőben keress már rá egy ilyen kérdésre. Kismillió ilyen van, most nem kell mégegyszer megkérdezni.
2011. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus kispics@s, nyafifijús kérdés.

Minden hétre jut egy ilyen kis pics@/nyafika.

2011. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pár év múlva már ilyen kérdések lesznek: Már nagycsopiba járok és még nem volt pasim. Nagyon ciki?


Az a ciki, hogy azért akarsz pasit, mert másnak van a környezetedben. A csúnya és buta lányoknak azért van mindig pasijuk, mert könnyen megszerezhetők.

Sokszor a szép lányok évekig magányosak.

2011. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem nem a testemmel van bajom, hanem azzal hogy nem vagyok menő srác, sajnos:S nem vagyok csicska se, de ez a személyiség nem elég jó a csajozáshoz azt vettem észre, fejlesztem majd pszihológiai könyvekkel az önbizalmam, meg Phoenix szemináriummal, és minél több időt próbálok eltölteni haverokkal, hogy még szocializáltabb legyek, most pont van egy esélyem hátha sikerül a csók

f17

2011. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!