Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogy 15 évesen nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 15 évesen nincs pasim?

Figyelt kérdés
a 15 év alatt csak 1 pasim volt 1 hétig és szakítottam vele, még első csókom sem volt.... a családban mindenki kérdezősködik h pasik? én meg h nincs és ezt nem akarják elhinni... meg hát a barátnőimnek is már több pasijuk volt...
2011. jún. 6. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. szikla szilárd.
2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Temesd el magad, semmi esélyed tovább élni, mindenki mikor meglát az utcán a szemed közé fog köpni.

Amúgy meg szerinted? Gáz???

2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen csajokat imádom! Bár csak több lenne belőletek! Nehogy össze állj valami b.zival csak azért mert még nem volt barátod. Mindenki ezt fogja mondani, de: várj még.

Kitartás! :)

2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Az a gáz, hogy annak ellenére felteszel egy ilyen kérdést, hogy már vagy 500 ilyet találhatsz ezen az oldalon.
2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem... Nem is kell belehajszolni magad mindenféle kapcsolatokba, csak mert másoknak már volt... Nekem is hiányzik, de nem fogok csak ezért belekezdeni valami értelmetlenbe, ami úgyse végzödne jól..


16/L

2011. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hóvirág.89 ***** válasza:
77%
az a gáz, hogy a barátnőidnek van, illetve már több volt, és az a gáz, hogy a családod ilyet kérdezget. nyugodj meg, ne akarj hasonlítani másokra, ne érdekeljen a család véleménye. akkor legyen legközelebb valakid, ha úgy érzed, nélküle nem tudsz élni.
2011. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem gáz, sőt. A családod meg elég buta hogy ilyeneket kérdez. 18 évesen amikor meg bejelented hogy terhes vagy majd néznek, mi? 22 évesen volt először pasim az életemben! Azóta vele boldog házasságban élünk. Soha nem bántam hogy nem volt pasim előtte, így volt időm megtalálni az igazit.

33éves két gyermekes anyuka

2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Degáááááááááááááááááz fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj
2011. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
sajnos igen. már legalább egyszer meg kellett volna hogy toljon valaki.
2011. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. És igen, egy cipőben járunk. Lehet, hogy van akinek 15 évesen már van komoly kapcsolata, meg van akinek nincs. Különbözőek vagyunk, nem kell egymáshoz viszonyítanunk mindig ;) Nekem több osztálytársam már nem szűz, nekem meg még meg sincs. Na és? Majd mindennek eljön az ideje. Vagy csak én nyugtatom magam ezzel?! Én nem sietek sehová.
2011. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!