Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha 14 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 14 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe és nagyon remélem, hogy ott lesz pasim, mert már nagyon vágyom rá..

Meg azért is kérdezem, mert pár 13-14 éves csaj már arról áradozik, hogy már nem szűzek, én meg mégcsak nem is smároltam senkivel..

Szerintetek ciki??


2011. aug. 9. 17:30
1 2
 11/17 Mianeve ***** válasza:

Nem ciki! Sőt! Légy rá büszke! Én majdnem 19 voltam amikor elvesztettem a szüzességemet, és akkor csókolóztam először. Tudom mit érzel! Engem középsuliban csesztettek s csúfoltak is mert még szűz voltam, de a válaszom ez volt: "Én nem leszek 23 éves koromra úgy 'elhasználva',hogy úgy járjanak bennem, mint harangba az ütő, ellenben veletek!" Ezt üzenem a barátnőidnek! Azt se tudják mi a szex, hogyan kell védekezni MIÉRT KELL VÉDEKEZNI, nem csak a nem kívánt terhesség miatt, hanem a nemi betegségek miatt is! Vannak olyan szexuális úton terjedő betegségek amelyek tünet mentesek és meddőséget okoznak! Vigyázz! És ne add magad könnyen! Csak így fognak megbecsülni! Ha pofont kapsz az élettől, fel kell állni, de a méltóságod NE add! Én is későn vesztettem el a szüzességemet, és nem maradtam le semmiről, mivel naív voltam páran ki is használtak, de nem sokszor, és most boldoggá tudom tenni a férjemet! Méltósággal, és nem úgy hogy a múltamra vissza gondolva szégyelljem magam...

Remélem segítettem! És néhány tanácsot megfogadsz! Én nem szeretném,ha a mai lányok elveszítenék az igazi értékeiket. Ne leszel vagányabb, okosabb, jobb, ha már 13-14 évesen szexelsz. Hidd el ne válik előnyődre!Sőt!!!

2011. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Sok ilyen kellene. Eléggé elszomorít az a tény, hogy a legtöbb 13-14 éves nem szűz, mert 12 évesen elvesztik a szüzességüket. Ilyen társ kell nekem. :)


17/F

2011. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 walk w1th mee ***** válasza:
bunkogeck aznemlenne gáz ha lenne már,de az se az h nincs!Ez lányoknál nem gáz,inkább fiuknak baj...:P
2011. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azokat a 14 éveseket tartom cikinek, akinek pasija van. Halál komoly! Egyszerűen röhejesek, ahogy felnőttnek akarnak kinézni, és azt mondják egy 15-20 éves személyre, h pasi, és smaciznak a parkban! Nem is tudom, olyan számomra amikor egy 14 éves szexel, jár, smacizik, mintha egy elefánt balettozna. :S
2011. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
semmi gáz Anna :D
2011. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki, én is 15 éves lány vagyok, és nekem se volt még pasim :)
2011. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Nekem sem volt eddig barátom,de most van, akit nagyon nagyon szeretek. :$

Várj és majd meglátod jön egy olyan fiú, aki megdobogtatja a szíved. Addig pedig még van időd, nem kell elkapkodni semmit, nem fogsz lemaradni semmiről sem és hogy még nincs barátod még nem leszel kevesebb. Addig is tanulj, szórakozz( normális módon), ismerkedj stb...

16/L

2011. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!