Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és még nem volt pasim, szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
mert múltkor kérdezték páran és olyan furcsán néztek rám, hogy mondtam h nekem még nem volt..
2012. jún. 14. 17:42
1 2
 1/14 taylortimothymatthew ***** válasza:
100%
Hogy hova sujed ez a vilag :/
2012. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem! lesz ra meg alkalmad,ne izgulj:)
2012. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szerintem nem ciki
2012. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
NEM! Ez nem ciki, ez így a helyén való! Nemsokára eljön a te időd is. De csak akkor ha te is úgy látod jónak;)
2012. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 DR.X válasza:
100%
Az a ciki hogy mások már 13évesen játszák a nagylányt
2012. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
13 évesen még nem volt pasid, és furcsálod, ha furán néznek? Az a normális ilyen korban ha több f@szt fogsz mint kilincset. Nem tudtad?
2012. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki. A mostani 13 évesek ha így folytatják, akkor 20-on éves korukra teljesen kiégnek.

Egyébként amiket az osztálytársaid mondanak, annak 70%-a kamu. A maradék 30% pedig a szülői nemtörődömségnek köszönhető.

Az a normális, ha 17 évesen veszíted el a szüzességed, vagy később. A pasik lenézik azokat a lányokat, akik könnyűvérűek. Azokat viszont tisztelik, akik tartják magukat.

Egyébként még nagyon gyerek vagy. Gondolj bele, 10 éve, hogy megtanultál beszélni. A szervezeted még fejlődőben van. A melled még alig, hogy elkezdett fejlődni stb. Sajnos süllyed a mai szint, de azok a lányok, akik vigyáznak a szűzességükre, na ők azok, akikre minden pasi igazából vágyik, ha barátnőt akar magának és nem lotyót.

Személy szerint kiborító ez a kérdés. 13 éves lány kérdezi, hogy baj,hogy nincs pasija? :ooo Ennyi idősen még azt sem tudtam miért szokott néha állni a kukim. A legnagyobb gondom az volt, hogy jókat legózzak és biciklizzek, és TANULJAK. Eszembe sem jutott az, hogy a másik nemmel kapcsolatot létesítsek.

2012. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah, és csak 20 vagyok. Nem vagyok öreg. És azóta volt pár nőm, de nem 13 évesen :S
2012. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát:)
2012. jún. 14. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok azért hiszük, hogy ciki ezt bár én már nem hihetem cikinek mert ilyen lett a világ (szar), de jóval jobb volt akkor a világ amikor ekkora korban nem a magassarkú hanem a sár volt a divat, szerelmesnek lehet lenni viszont az már túlzás, hogy a za divat, hogy minél több pasid legye és minél több f@sz legyen a szádba húszéves korodra a világ változik na de ennyire? pfff *-*
2012. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!