Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy mi változik meg, amikor x év után az az ember, akiért bármit megtennék és hosszú időn át figyelmesen, odaadóan, hűségesen mégis szenvedélyesen szerettem, egyszerre elfordul tőlem és észre sem veszi, ha bántót mond, képes belém kötni, sőt még durva dolgokat is mondani/csinálni.

Amikor arra gondolok, ki volt Ő az elején és ki most, csak értetlenül állok. Úgy szerettük egymást mindketten mint kevesen. Én pont ugyanúgy tudnám szeretni most is, de ugyanolyan azért mégsem lehetek, így, ha ennyit bánt.

(Bocs, csak úgy érzem ha most nem őrülök meg, akkor soha.)


2012. jún. 14. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet,hogy már csak megszokásból van veled.
2012. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno a fideszre szavaztam de nagyon megbántam... Engem is átvert a viktor...
2012. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sokminden megváltozik. Egy párkapcsolat elején az ember hajlamos a tökéletest beleképzelni(!!!) a másik bőrébe.

Aztán szépen jönnek azok az apróságok, amik kirugdossák őt ebből az állapotból, és ráeszmél, mennyi idegesítő dolog van a párjában.

2012. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedvesem, egy idő után a szerelem elmúlik..marad a szeretet, aztán a megszokás.
2012. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elmúlt a szerelem, jött a megszokás, és lehet, hogy most jön az, amikor már azt is utálja benned, amit régen szeretett.

Nem minden szerelem tart örökké, ezért őt sem hibáztathatod. Sőt! Talán te nem voltál elég izgalmas, hogy tovább tudjon szerelmes lenni.

2012. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy részéről nem nagyon maradt szeretet sem, ha képes néha így viselkedni. :'D

Nem tudom mi lehet ennyire idegesítő bennem, (de tényleg: szerintem ha hazajön, megpróbálom kipuhatolózni).

Szóval figyelembe veszem Őt is, minden döntésemnél, észrevétlen segítem a mindennapi dolgaiban - igyekszem könnyíteni az életét. Ő meg amiket mond néha, olyan, mintha egyre kevésbé ismerne.

2012. jún. 14. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem részletezném, de én voltam a legizgalmasabb az életében, annak ellenére, hogy én voltam az első, aki nem csalta meg...
2012. jún. 14. 16:52
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet, kellett volna valaki, akit vetélytársnak érez?

Azt gondoltam, jobb, ha biztonságban érzi magát, így szinte még a barátaimtól is elfordultam - a pasi ismerősökkel egyenesen nem tartottam a kapcsolatot.

2012. jún. 14. 16:56
 9/12 A kérdező kommentje:
(Bár akkor ezek szerint az nem lenne elég, hogy amikor lemegyünk valahova, alig akad férfi szempár, amelyik ne tévedne rám? - Szóval lehet, hogy ez a gondolatszál mégsem vezet a megoldáshoz?)
2012. jún. 14. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor megunt. Nem tudott meghódítani.
2012. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!