Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátomnak írtam 1 sms-t egy másik csaj nevében a sulijából. Az írtam,hogy az egyik osztálytársától tudom a számát és nagyon tetszik meg hasonlók. A barátom bekapta a csalit és azt írta,hogyha jól nézek ki(mármint a csaj a suliból) akkor járhatunk. Szerintetek megcsalt volna vagy csak kíváncsi volt a csajra? Azt még hozzáteszem,hogy másik városba jársuliba nem abban ahol lakunk. Tehát én soha nem jöttem volna rá,mit csinál.
2012. jún. 14. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát most erre annyit tudok mondani,hogy én már akkor dobtam volna,3éve..De ha vele maradtál és jó minden,akkor jó,próbálj meg bízni benne.Mást nem tehetsz ha vele akarsz maradni..
2012. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végülis nincs okom féltékenykedni,de mi van ha mégis csak nem tudok róla? :(
2012. jún. 14. 13:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezen csak te tudsz változtatni, vagy bízz meg benne, vagy hagyjátok egymást inkább békén.
2012. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz róla, akkor miért zavarna? :D:D De valóban dobd inkább idejekorán, mielőtt legszebb éveid elszállnak.
2012. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!