Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátomnak írtam 1 sms-t egy másik csaj nevében a sulijából. Az írtam,hogy az egyik osztálytársától tudom a számát és nagyon tetszik meg hasonlók. A barátom bekapta a csalit és azt írta,hogyha jól nézek ki(mármint a csaj a suliból) akkor járhatunk. Szerintetek megcsalt volna vagy csak kíváncsi volt a csajra? Azt még hozzáteszem,hogy másik városba jársuliba nem abban ahol lakunk. Tehát én soha nem jöttem volna rá,mit csinál.
2012. jún. 14. 13:17
1 2
 1/14 anonim válasza:

-.-" ha a saját telefonodról írtál neki akkor hülye vagy xD

kijelzi a telefonja gondolom ha te írsz neki ...


ha másnak a telefonjáról írtál neki, akkor lapátra kéne mennie

2012. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
küld el a p*csába! ha jót akarsz magadnak!
2012. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit tett volna, ez nem fontos. Az viszont annál inkább, hogy a féltékenység egy kapcsolat alapvető megrontója. ... Keress másik barátot, akiben bízol is. Mert a jelenlegiben nem. Csak arra tartod, hogy a barátnőidtől azt halld: "de jó neked...."
2012. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem az én számomról írtam neki,annyira hülye azért nem vagyok
2012. jún. 14. 13:22
 5/14 A kérdező kommentje:
mi van akkor ha másban sem tudnék megbízni?
2012. jún. 14. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Jé még ilyenek léteznek?


Dobnám.

2012. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt még illik tudni,hogy ez a sztori kb. 3 éve volt és még mindig együtt vagyunk
2012. jún. 14. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Na..és most gondolkodsz el a történteken?
2012. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Dehogy csak most megint hasonló helyzetbe keveredhetünk mert megint tanulni fog 100km-rel arrébb levő városban
2012. jún. 14. 13:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Most milyen veled? Ha okot szokott adni a féltékenységre, akkor hagyd a fenébe az éretlen fajtáját.
2012. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!