Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz tapasztalatok mennyire működő képes egy távkapcsolat akár hosszú távon is heti mindössze egy nap együtt léttel.

2012. jún. 14. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak jó tapasztalataim vannak.

Barátom 500+- km-re lakik tőlem. (2 különböző ország+nem is magyar). Havonta esetleg 2 havonta találkozunk. De bizalom az 100%-on van. Amikor csak tud jön, ha én tudok akkor én megyek. Ő 1 hete ment haza (itt volt 2 hónapig nálunk) & legközelebb csak augusztusban fogunk találkozni 3 vagy 1 hónapra kint leszek. Nekünk nincs vele baj. Igaz sokszor jön nekünk az az érzés, hogy "de vele lennék most"... -ha az ember csak ül és várja a napot, hogy mikor jön el már a következő tali ideje... akkor az idő lassan megy, de ha csinálsz valamit akkor pár hét esetleg hónap gyors lesz. Nekem a leglassabban az órák akkor mennek amikor én megyek vagy Ő jön. Amikor Ő jön akkor tudom, hogy már csak 11 óra és együtt leszünk, de nehéz várni, mert már megakarom ölelni. Amikor meg én megyek - nem tudok aludni az nap éjszaka, mert várom, hogy kint legyek már az állomáson és a vonat induljon meg azért 11 óra utazás az mégis csak 11 óra :D

2012. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:

De kis naiv vagy! De nem keserítelek el...ha neked így jó!

2012. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok naiv. Mivel szinte órákon keresztül beszélünk skypon :D és szerencsém is van mivel a srác nem szeret bulizni stb. 7-től 15-ig munka van neki. 15:30kor hazaér. Feljön skypra van egy közös játék amivel játszunk. éjfél felé elmegy aludni majd 6kor kel. Minden nap ez van :D Szal nincs miért idegeskednem. Január felé fogunk összeköltözni és decembrben jegyez el :) Volt már babánk, de elment :(
2012. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, én tévedtem! Sok siker nektek! :)
2012. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fájdalmas és nehéz, de én 2 éve vagyok együtt a barátommal úgy, hogy 271km van közöttünk.
2012. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!