Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz tapasztalatok mennyire működő képes egy távkapcsolat akár hosszú távon is heti mindössze egy nap együtt léttel.

2012. jún. 14. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem mennék bele
2012. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Még nem voltam ilyenben, de nekem nagyon nagyon kevés lenne az egy nap.


Meg benne van az a veszély (pont a ritka együttlét miatt), hogy egyik fél hamarabb elcsábul egy közelebbi jelentkező hatására...

2012. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalatom van, elég rendesen traccsra is tett a dolog szóval senkinek nem ajánlom! 22/F
2012. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat nem kapcsolat.

Én max ideiglenesen mennék bele, és akkor is csak akkor hogyha tudom biztosan hogy a kapcsolat max 2 éven belül visszaáll a rendes kerékvágásba...

Szerintem nem lehet jó távkapcsolatban élni, ha szerelmes vagy akkor borzsztó nehéz egy napot is külön tölteni... nemhogy heteket. De mint mondtam munka miatt ideiglenesen én is bevállalnám, ha úgy érzem hogy ő az igazi, és ezt a max 2 évet kíbirom azért hogy a továbbiakban csak vele legyek.:)

2012. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diavolino44 ***** válasza:

Ismerek olyan par akinel mukodik. Napi 1-2 orat beszelgetnek telefonon. Folyamatosan msnen lognak, s 5 ev utan is szeretik egymast s egy evben osszesen 4-5 hetet talalkoznak.

En vviszont nem mentem bele, 5 ev utan ugy alakult, hogy vagy tavkapcsolat vagy szakitas. Mindennel jobban szerettem de nem tudnam elviszelni a tudatot, hogy nem olelhetem at amikor akarom, nem szeretkezhetunk amikor csa szeretnenk, nem adhatok neki jo ejt puszit. Inkabb vagyok egyedul..

27F

2012. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Működhet, de nem túl sokáig. A barátommal az ország két végén lakunk és amíg fel nem költöztünk Pestre,addig távkapcsolat volt. 2 hetente együtt voltunk egy hétvégét. Bőven elég volt egy évig ezt csinálni, jobb hogy már együtt lakunk.
2012. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi a kapcsolatunk első évét távkapcsolatban éltük. Más-más ország, havi-kéthavi találkozások. Ennek ellenére szerettük egymást, hűségesek voltunk. 10. éve vagyunk házasok
2012. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt már távkapcsolatom, de nem jött be.
2012. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos csak egy rossz tapasztalatom van, így (bár szubjektív a megítélésem) én nem ajánlanám!!!
2012. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csak rossz tapasztalatom van, hosszútávon halálra van ítélve. Lehet húzni, halasztani, de nem működik.

32/F

2012. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!