Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik az elítélen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az elítélendőbb? Ha egy férfi megcsalja vagy ha megüti a párját?

Figyelt kérdés
Nyilván mind2 aljasság.21/L de mégis!
2012. jún. 12. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az ütés
2012. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Hát, nem szívesen választok a kettő közül, mert ha megütnek mondjuk az többnyire hamar elmúlik, de a megcsalást nagyon nehezen heverném ki... Mégis ha nem ezt tartom szem előtt, azt mondanám, hogy az ütés az elítélendőbb, mert megcsalni én is meg tudnám - nem vagyok nőként ebben eleve korlátozva -, de úgy megütni, mint ő, nem tudnám.

23/L

2012. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én hallottam ismerősömtől példát olyanra, hogy a férfi okkal ütötte meg a párját. alapból nagyon békés ember, soha semmi erőszakot nem használ, de a nő nagyon felbszta az agyát. szerencsétlen ember már menekült a nő elől, aki szidta megállás nélkül, de az csak követte, üldözte a srácot a lakásban és folytatta a szitkozódást, sértegetést. a férfi próbált elbújni, bezárkózni előle, de csak nem hagyta békén. erre a férfi menne ki a lakásból, de nem engedi, ő lekevert egy pofont és ült is be a kocsiba hogy ne kelljen tovább folytatnia a balhézást. az a kapcsolat már rég rossz volt amúgy


ha meg megcsalja az is történhet okkal. ha már nem szeretik egymást, rossz a szex akkor keresnek mást. vagy olyan is van nem ritkán, hogy bár szeretik egymást, de egyikük nagyon rossz az ágyban. a másik pedig belekeveredik véletlenül egy megcsalásba, ahol megtapasztalja, hogy jéé jó szex is létezik. de közben kötődhet a régi párjához érzelmileg


persze mindkettőre az a legjobb, korrekt eljárás, ha a baj megtörténte előtt szakítanak. leírva olyan egyszerűen hangzik, de sajnos a valóságban nem az

2012. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik elítélendő, de a megütés még inkább.

Már azért is, mert az bűncselekmény.

Olyan nincs, ahogy itt írták, hogy "okkal" megütni valakit.

Fizikai erőszakot csak önvédelemből lehet alkalmazni, a szükséges mértékben.

2012. jún. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Okkal gondolok itt önvédelemre.Volt barátnőm kapott is egy pofont,és okkal.Ha ő nekem esik hiába nő nem fogom hagyni magam.Ne akkor legyen nő ha megütik és ne akkor hisztizzen.Utólag könnyű erre hivatkozni.
2012. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem könnyű választani....


megmondom őszintén nőként úgy gondolom van olyan amikor egy nő megérdemli hogy kapjon egy pofont. pl ha lefekszik mással...

itt most nem arról beszélek, hogy agyonverje a férje/párja, csak egy pofonról nyitott tenyérrel...

vagy ha ok nélkül megüti/megveri a gyerekét egy nő és a férj/pár nem tudja másképp leállítani..


és ilyen dolgok.


a végére hagytam a választást. az az elítélendőbb számomra, ha egy férfi nyomós ok nélkül megüt egy nőt.


26/N

2012. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!