Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferfi, az elejen erdeklödött irantam, tudtam, ereztem h tetszem neki. Konkretan sose lett kimondva, sms-eket irt, kerdezgetett, ha talalkoztunk bamult, figyelt, nagyon kedves volt. Mi zajlik most benne?

Figyelt kérdés
Egyre jobban közelebb kerültem hozza. Ugy ereztem, hogy batoritasra van szüksege, ezert küldtem neki egy sms-t, amiben kcisit furan, de bevallottam az erzeseim. Azt valaszolta, hogy nem akar visszaelni az erzeseimmel. Ne ertem, hogy most mi van. Ez 2 hete volt, azota nem jelentkezik. En mar nem fogok jelentkezni. De ugy erzem megörülök. Miert kezdemenyezett, ha most meg nem el a lehetöseggel? Meggondolta magat? Kellemetlen szamomra, nemsokara fogunk talalkozni egy közös rendezvenyen. Nem tudom ezek utan hogy viselkedjek vele...

2012. jún. 11. 14:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Érdeklődött, csak nem úgy, ahogyan azt te szeretnéd. Értékeld, hogy legalább bevallotta burkoltan, hogy csak egy dolgot akar tőled, és mivel te közölted, hogy másra vágysz, ő inkább eltűnik. Jobb lenne, ha csak kihasználna? Felejtsd el és soha többé ne vallj szerelmet ilyen körülmények között. A legjobb, ha tényleg nem jelentkezel, csak rontanál a helyzeteden.
2012. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
akkor szerinted csak azt az egy dolgot akarta?? de nem lett az se kimondva..köszi a valaszt..egesz nap ragondolok..nagyon rosszul erzem magam ettöl az egesztöl...
2012. jún. 11. 14:20
 3/44 anonim ***** válasza:
Ezt azt jelenti hogy ő csak szexet akart, de te szerelmet vallottál ezért visszalépett, mert legalább volt benne annyi hogy nem vert át téged.
2012. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Egyetértek. És korrekt volt az ipse, hogy ezt megírta.

Ha újra összefutsz vele, szerintem lehetsz vele természetes, esetleg kérdezz rá, hogy pontosan mi lett volna a szándéka.

2012. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Mit írtál néki abban az sms-ben? Mert ha csak valami "szívesen megismernélek közelebbről" típusú vallomás volt, az nem ok arra, hogy felszívódjon...
2012. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű hogy csak megfektetni akart.
2012. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt az egyet. Elég egyértelmű... miután szerelmet vallottál, lelépett. Amúgy még szerencsés vagy, hogy egyáltalán lelépett kihasználás nélkül és még szólt is, hogy miért! Sokak csak úgy eltűnnek, aztán te meg gondolkodhatsz, hogy mi volt a baj. A rendezvényen próbáld meg elkerülni, de ne feltűnően. Ha mégis a közeledbe kerül, próbálj meg vele lazán pár szót váltani, de ne legyél se bunkó, se érzelmes. A legfontosabb: te ne keresd a társaságát! Tudom, nehéz, de legalább a maradék önbecsülésed ne veszítsd el.
2012. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
azt irtam, hogy szamomra is megmagyarazhatatlan erzes ez..nem tudom..stb...nem vallottam szerelmet..10 evvel idösebb nalam..en se vagyok mar fiatal..csak egy lepest szerettem volna tenni..most meg ugy jön ki mintha szerelmet vallottam volna?????? :( ha meg csak szexet akar.honnan tudja h en benne lennek e vagy nem ..
2012. jún. 11. 14:27
 9/44 anonim ***** válasza:

Ez tök olyan, mintha én írtam volna.


Ugyanazt tettem, 2 hétig semmi válasz. Majd ráírtam, erre elkezdett újra keresni, és talán többet mint előtte.


Most már havonta 1-2 alkalommal hív csak, mivel csop.társam volt, így már nem látom. De soha nem jöttem rá, mit akart tőlem.

2012. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, hogy csak szexet akar. Akkor minek közeledne hozzá hónapokon át??

Ez logikátlan.


Inkább az a kérdés, hogy barátként nézett-e rá, vagy nőként? Ha nőként, miért nem lépett? Szerintem van valaki az életében, én a magam esetében arra gondoltam.


A sorstárs :]

2012. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!