Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferfi, az elejen erdeklödött irantam, tudtam, ereztem h tetszem neki. Konkretan sose lett kimondva, sms-eket irt, kerdezgetett, ha talalkoztunk bamult, figyelt, nagyon kedves volt. Mi zajlik most benne?

Figyelt kérdés
Egyre jobban közelebb kerültem hozza. Ugy ereztem, hogy batoritasra van szüksege, ezert küldtem neki egy sms-t, amiben kcisit furan, de bevallottam az erzeseim. Azt valaszolta, hogy nem akar visszaelni az erzeseimmel. Ne ertem, hogy most mi van. Ez 2 hete volt, azota nem jelentkezik. En mar nem fogok jelentkezni. De ugy erzem megörülök. Miert kezdemenyezett, ha most meg nem el a lehetöseggel? Meggondolta magat? Kellemetlen szamomra, nemsokara fogunk talalkozni egy közös rendezvenyen. Nem tudom ezek utan hogy viselkedjek vele...

2012. jún. 11. 14:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Igen, így szokták csinálni. A legjobb, amit tehetsz, hogy elfelejted ezt az embert, csak te fogsz sérülni. Jobb most kiszállni, mielőtt komolyabbak lesznek az érzelmeid. Az meg csak a mesében van, hogy majd közben beléd szeret meg ilyesmi... szerintem.
2012. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
de ilyet utoljara 14 evesen lattam, hogy behülyitek valakit....egy felnött ferfi ezt miert csinalja??!!! ez most neki mire volt jo?? jobban alszik?..komolyan szanalmas..fogalmam sincs h mit gondolhat...de igazatok van nem is erdekel...egyszer azt is irta h hianyzok..ja latom mennyire.
2012. jún. 11. 15:44
 33/44 anonim ***** válasza:
Manipulál téged, játszik veled, mert hagyod. Tényleg egy ilyen emberre van szükséged? Lehet, hogy megrekedt a 14 évesek szintjén, de csak akkor csinálhatja ezt, ha van hozzá játszótársa is...
2012. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
hat nem lesz neki..ha esetleg irna vagy hivna akkor majd irok ide .....en nem jelentkezek nala többet..csak munka ügyben..elvileg oktoberben kell nala "hivatalosan" bejelentkeznem, a papirjaimat kell alairnia....bleeee
2012. jún. 11. 15:49
 35/44 anonim ***** válasza:

Sorstárs vagyok:


nyugi, jelentkezni fog. Én már kezdtem elfelejteni, erre megint hívogat. Megőrülök!!!


Ilyen nincs.. ez valami új divat?

2012. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
:) szerintem nem fog...mar arra gondoltam ma reggel h felhivom h tisztazzam vele..es hogy felejtse el amit irtam...jaaaaaj..nem tudom mit csinaljak., a munka miatt kellemetlen:(
2012. jún. 12. 08:45
 37/44 anonim ***** válasza:

sz#rd már le az egészet...

légy férfi! :)

2012. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
:) es te leszarod a Tiedet? :)
2012. jún. 12. 09:11
 39/44 anonim ***** válasza:

ne a férfit...hanem ezt az egész rágódást...hova vezet? sehova.

Elég gyorsan kiismerem az embereket, szándékaikat.

Aki nem megfelelő, azt elkerülöm. Ilyen egyszerű.

2012. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
jo..igazad van..dolgozni se tudok..nincs ertelme..
2012. jún. 12. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!