Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkoztunk és nem kommunikáltunk már 6 hónapja. Változhatott valami?

Figyelt kérdés
Ha pl most meglátna egy extra dögös ruhában? Vidáman? És mondjuk én is látnám a változást rajta? Lenne rá lehetőség, nem? A régi "kapcsolatunk" elég érdekes volt, sokat hibáztam benne én is és ő is. De egy próbát megér, nem?
2012. jún. 6. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen viszket a puncim effektus lehet.Egy próbát megér,de a hosszútávú siker esélye szinte elhanyagolható..Akkor meg minek?Inkább nyiss mások felé..
2012. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem viszket a puncim effektusom van, hanem nem tudtam elfelejteni. Hiányzik...
2012. jún. 6. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és ő mennyi? Hosszú volt a távolság köztetek?
2012. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 20, Ő 26... Egyszerűen rosszul álltunk az egészhez, mindketten. Nem tudom, h Ő gondol e rám, hiányzom e neki, nem tudom mit gondol rólam vagy érez e vmit irántam. Csak annyit tudok, h hiányzik, h ott van a gondolataimban, a minedn napjaimban és szükségem lenne egy hatalmas ölelésre tőle.
2012. jún. 6. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy már rég továbblépett, barátnője van stb. szerintem ne ringasd hiú álomba magad. inkább ismerkedj mással. addig nehéz a felejtés, amíg rágörcsölsz. ha valaki, aki érdekel bekerül a képbe, hipphopp el fogod tudni felejteni az exed. amúgy mennyi ideig voltatok együtt?
2012. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle.. írj neki egy levelet. Nem kell bonyolítani a dolgokat.. :)
2012. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez.. csak az én drágám egy évvel fiatalabb a tiédnél.. :) És nem jött össze. Szépen haladtunk, egész éjszakás beszélgetések, ő is keresett... stb. Aztán egyik napról a másikra elkezdett ignorálni személyesen is és neten is... Nem értem mi történt. :( De neked remélem több szerencséd lesz.

20L

2012. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 okoska31 ***** válasza:

De, viszket.... és gondolom vele voltál utoljára. talán elsőre is. és ezért.

de lesz más. hagyjad. fél év alatt semmi nem változik. hozzáállásban, stb.

a régi hibák meg ha súlyosak voltak, úgy is visszaköszönnek - vitát szülnek, újra szakítás lesz.

ne tépkedj.

2012. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, el kell engedni és kész :) csak kicsit nehéz, mert én komolyan szeretem és nem tudom mit tehetnék... A külvilágnak ez nem tűnik fel, mert elég mélyen elnyomom, de sokszor mikor egyedül vagyok,hiányzik.
2012. jún. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!