Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi elmegy bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elmegy bulizni, és hazajön hajnalban tajparaszt részegen, az azt jelenti hogy nem sikerült becsajoznia és ezért kellett lerészegedni?

Figyelt kérdés
Merthát végül is egy pasi nem azért megy el egy szórakozóhelyre, hogy táncikáljon... azt a lányok szeretik inkább
2012. jún. 12. 19:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én voltam szorakozohelyen jozanon

de nyomasztó volt. szédültem tánctéren. Részegen nem szédülök.

2012. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak simán azt jelenti, hogy így alakult. Nekem legalábbis általában így szokott lenni, van, hogy becsúsznak ilyenek (nagy ritkán). :D Aki csaj miatt iszik, az meg hülye, nem ér annyit az egész. Inkább kezdjen el kondizni, vagy szedjen össze egy-két alkalmi csajt, az megoldja a problémáit. 19/F
2012. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!