Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi elmegy bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elmegy bulizni, és hazajön hajnalban tajparaszt részegen, az azt jelenti hogy nem sikerült becsajoznia és ezért kellett lerészegedni?

Figyelt kérdés
Merthát végül is egy pasi nem azért megy el egy szórakozóhelyre, hogy táncikáljon... azt a lányok szeretik inkább
2012. jún. 12. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem!azért meg egy szórakozóhelyre hogy tajparaszt részegre igya magát,a nő csak ráadás.....hülyekérdéshülyeválasz
2012. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert bulikban szokás inni és ivás után lazább vagy tudsz szabadbban táncolni bulizgatni a lényeg hogy kicsit ellazulj végre a mindennapi stresszből és ha összejön egy csaj az plusz ha nem akkor ez van :D
2012. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 -=Koldus=- ***** válasza:

Vagy olyan szar volt a buli, hogy muszáj volt sokat innia, hogy kibírja a végéig.

Vagy csak szimplán ki akart kapcsolódni és azért itta le magát.

Ha úgy megyek el bulizni, hogy a barátnőm nincs velem én is többet tudok inni. Nem feszengek, hogy esetleg megsértődik, mert sokat iszom. Lehet a pasid is így van vele.

Nem kell egyből arra gondolni, hogy azért ment el bulizni, hogy becsajozzon.

2012. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a részegek olyan 70-80%a nem fog becsajozni.
2012. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem a pasimról van szó, csak úgy kérdezem...
2012. jún. 12. 19:39
 6/12 Johnny B. Goode ***** válasza:
Az igen, csak én tudok ellazulni és jól érezni magam ital nélkül? :)
2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ivott be h szebbnek lásson !
2012. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Johnny-nál a pont!

És akkor most mondjuk ki, hogy milyen kultúrkörről van szó, mert táncolni lehet ivós helyen is, nem feltétlenül disco-ba, utóbbi viszont tényleg egyáltalán nem az ivás körül forog. Inni meg lazán elmegy az Ember a haverokkal, a nő tényleg csak ráadás. Én mondjuk pl. már be tudtam rúgni úgy is, hogy egyáltalán nem kellett csalódás érjen az adott estén, s ezalatt nem azt értem, hogy sikerrel jártam, hanem azt, hogy nem is akartam próbálkozni.

2012. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mert elvárásnak érzi hogy seggrészegre és a legszánalmasabb állapotba vágja magát
2012. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés !:D

magammal foglalkozom ha inni akarok akkor magamért iszom nem azért mert nem jött össze csaj :DDD és pechemre mindig akkor jön össze 1-2 mikor "tajparaszt" részegre iszom magam :DD gondolom azért mert bátrabb vagyok és akkor letojok mindent magasról! :D

20 F

2012. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!