Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ciki" lenne, ha már megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki" lenne, ha már megint visszakönyörögném magam? Tudom, hogy hülye voltam, de megbántam.

Figyelt kérdés

Van egy srác (20)... Kb. fél éve ismertem meg, és neki az első pillanattól kezdve nagyon tetszettem... Egyből belém zúgott... De én pár nap múlva azt mondtam neki, hogy részemről nem működne a dolog... Aztán kis idő múlva adtam a dolognak egy esélyt, hogy próbáljuk meg, de 3 hét után ismét mindennek vége lett, azzal magyaráztam neki, hogy még mindig nem vagyok túl a volt barátomon... :/ Mindezt azért tettem, mert ez a fiú nem tartozik a leghelyesebbek közé (tudom, hogy ez csúnya dolog volt), és tudtam, hogy nála sokkal jóképűbbeket is megkaphatnék... Nem mondom, hogy ronda, mert nem... sőt, egész jól néz ki... Na mindegy, a lényeg, hogy nagyon megbántam ezt az egészet, és legszívesebben összejönnék vele... És tudom, hogy soha nem találnék még egy olyan klassz srácot, mint ő... mert belsőleg nála jobbat el sem lehetne képzelni... Szóval szeretném visszakapni... De még az is benne van a dolgokban, hogy neki még nem volt barátnője... És azt sem akarom, hogy az legyen, hogy én bevezetem mindenbe, aztán pedig búcsút int... Áááá nem tudom, mit csináljak... 20/L


Segítsetek légyszi!


Köszi a véleményeket!


2009. júl. 3. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
idegbeteg mi?....... csak olvasd vissza magad.
2009. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hehe... xD Ha így tetszik: beleírtam, hogy MINDENKI! Én is, mert felb*sztok a hülyeségeitekkel...
2009. júl. 3. 21:29
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

én egyedül basztalak fel csak szerintem.

Látod hogy ki borult a "bili". Gondold el hogy kiborulhatott szerencsétlen srác amikor másodjára is dobtad.

Mit vársz hogy felszeded újra??????

Szegény srác ha tényleg szeret akkor ujra és ujra sikerülni fog. Gondold bele magad a helyzetébe.

Kisanyám nem találkoztál te még igazi talpra esett férfival, ez a szerencséd.

Az eggyik haverommal ugyan ezt eljáccotta egy kis ribi, de még azt is megbánta hogy megszületett.......... úgy be égettük.

2009. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Na ez az... Az előző barátom volt az egyetlen emberke, aki tényleg komolyan gondolta volna velem a dolgokat, de annak már lassan egy éve vége... Na de mindegy, így jártam, kész...


És nem akarok veletek veszekedni, bocsi az előbbiekért... :(

2009. júl. 3. 21:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond mert végig velem, a 3.vállaszolóval beszélgettél.

................. arért megigéred hogy visszafogod az arcodat????? hidd el, csak neked akarok jót.

2009. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, és tényleg bocsi... Csak annyira felhúztál... :)

Azt hiszem, akkor inkább hanyagolom a témát, és egyedül tengetem tovább napjaimat... :/

2009. júl. 3. 22:08
 17/18 anonim válasza:
Szerintem roppant egyszerű!Amit itt az elején nekümk leírtál neki mond el!!Ha igazán szeret megérti:Én ennek örülnék és akkor már az sem érdekelne,hogy kétszer kidobtál!Ha mégis kidob nem érdemelt meg úgysem!!Ffi
2009. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. júl. 4. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!