Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ciki" lenne, ha már megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki" lenne, ha már megint visszakönyörögném magam? Tudom, hogy hülye voltam, de megbántam.

Figyelt kérdés

Van egy srác (20)... Kb. fél éve ismertem meg, és neki az első pillanattól kezdve nagyon tetszettem... Egyből belém zúgott... De én pár nap múlva azt mondtam neki, hogy részemről nem működne a dolog... Aztán kis idő múlva adtam a dolognak egy esélyt, hogy próbáljuk meg, de 3 hét után ismét mindennek vége lett, azzal magyaráztam neki, hogy még mindig nem vagyok túl a volt barátomon... :/ Mindezt azért tettem, mert ez a fiú nem tartozik a leghelyesebbek közé (tudom, hogy ez csúnya dolog volt), és tudtam, hogy nála sokkal jóképűbbeket is megkaphatnék... Nem mondom, hogy ronda, mert nem... sőt, egész jól néz ki... Na mindegy, a lényeg, hogy nagyon megbántam ezt az egészet, és legszívesebben összejönnék vele... És tudom, hogy soha nem találnék még egy olyan klassz srácot, mint ő... mert belsőleg nála jobbat el sem lehetne képzelni... Szóval szeretném visszakapni... De még az is benne van a dolgokban, hogy neki még nem volt barátnője... És azt sem akarom, hogy az legyen, hogy én bevezetem mindenbe, aztán pedig búcsút int... Áááá nem tudom, mit csináljak... 20/L


Segítsetek légyszi!


Köszi a véleményeket!


2009. júl. 3. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti elküldenélek,ez szerintem olyan mintha csak szórakoznál vele,ha nincs más jó ő is.

De ha nem így van akkor sorry...

2009. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolnám, hogy csak szórakozol. De ha csak te kellesz neki, akkor visszafogad. Az pedig benne van a dologban, hogy egy idő után búcsút int...
2009. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem hajlandó lenne "békülésre"... Ezt abból gondolom, hogy közös a "törzshelyünk" és ott néha összefutunk... akkor puszi, puszi... és pár szót beszélgetni is szoktunk... De akkor is, olyan hülyén érezném magam... Lehet, inkább várnom kellene, hogy ő lépjen, ha akar egyáltalán még tőlem valamit...
2009. júl. 3. 20:50
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Tudod mit csinálnék a srác helyébe.

Azt mondanám hogy persze visszafogadlak de mennyünk el egy kicsit autókázni. El mennék a várostól vagy 20km-re ott jól megbasználak és kuss ki r.banc a kocsimból.


És reménykednék menne hogy letörik a műkörmöd mire haza érsz.18/F

2009. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

"De akkor is, olyan hülyén érezném magam... Lehet, inkább várnom kellene, hogy ő lépjen"


Csakhogy kötözni való bolond lenne, ha "ő lépne". Bolond fiút meg nem akarsz szerintem.


Csak te kezdeményezheted a kapcsolat helyreállítását, de még sokáig nem várhatod el, hogy bízzon benned. Valószínűleg felületes nőnek tart, aki csak szórakozott vele.

2009. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de ha már kétszer kidobtad akkor hülye lenne nálad újra próbálkozni, szóval erre szerintem felesleges várnod... ha akarsz tőle valamit állj elé és mondd meg,aztán a szerencséd van akkor hajlandó lesz békülni, ha pedig nem azt el kell fogadnod és nem zaklatni többet, mivel elég csúnya dolgot műveltél vele...
2009. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

20:56

hiihihiiiihi, na igen egyetértek ...

Tudod kivel szórakozzon egy csajszi ???? Dobom ki úgy mint a huzat.

2009. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte válaszokat...


A 3. válaszolónak annyit, hogy te biztos egy két lábon járó f*sz vagy... (És ez a srác nem olyan, aki csak úgy durr bele a dolgokba... eléggé visszafogott, sőt szerénynek is mondható, szóval...) Mellesleg nincs műkörmöm, mert nem vagyok ribanc... Ennyi!

2009. júl. 3. 21:00
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

"nincs műkörmöm, mert nem vagyok ribanc"..... hát cicám nekem nagyon nem így tünik.

"hogy nála sokkal jóképűbbeket is megkaphatnék"....... és beképzelt se vagy.

"fiú nem tartozik a leghelyesebbek közé"............ és még lenéző se vagy.

"ENNYI".....és kényes se, mi?

2009. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy kezdjetek el qrvázni stb... Hanem azt kérdeztem, hogy mit csináljak...


Nem lehet annyit megírni, hogy SEMMIT! ?


Sok t@hó p@r@szt... Ma is bebizonyította az emberiség (nem csak itt, hanem a nap folyamán szemtől szemben is...), hogy mindenki egy idegbeteg állat...

2009. júl. 3. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!