Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki újra összejött az exével?

Figyelt kérdés
Van ennek értelme? Vagy ha egyszer nem működött,akkor már hagyni kell a csudába?

2012. jún. 10. 12:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:(kirúgtad?:D)


Képzelem,milyen jó lehet az a kapcsolat!:P

2012. jún. 10. 13:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi 4 évig voltunk együtt, ő szakított, most van új barátnője akivel együtt élnek, erre most találta ki nem rég, hogy esetleg lehet, hogy mégis velem szeretne lenni... Én megpróbáltam volna, csak hogy két probléma van. Az egyik, hogy én változtam rengeteget (minden ismerősöm szerint) ő pedig ahogy láttam semmit. A másik az, hogy nem tudja eldönteni, hogy kivel mi legyen kettőnk közül...annak ellenére, hogy ő keresett meg engem xD Szóval most az van, hogy ő kitalálja mit akar én meg "várok" bár igazság szerint nem igazán érdekel, hogy hogyan dönt. 24/L
2012. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Elöször is gondolj alaposan végig mindent lehet müködne de az is lehet , hogy nem véleményem szerint hagyni kellene a csudába és ha zaklat akkor keményen meg kell neki mondani,h hadjon békén .
2012. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nálam történt ilyen hogy újra össze jöttem az exemmel.

aztán a szokásos lila köd után jöttek a régi problémák.

és újra meg is csalt. soha többet ex! kutyából sosem lesz szalonna.

2017. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!