Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, aki újra összejött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki újra összejött az exével évekkel később, mert még mindig szerette, bár a szakítást követően mindkét félnek volt tartós kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én még mindig szeretem az exet, pedig eltelt egy év, és volt egy szerelem is azóta életemben, az övében meg most van:(
2011. ápr. 22. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe beletrafáltál. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Én voltam 4 évvel ezelőtt a hülye, aki szakított vele. Azóta eltelt pár év, és közben neki is, és nekem is voltak kapcsolataink, próbálkozásaink. Viszont, valami kettőnk között azóta is megmaradt...valami megmagyarázhatatlan kapocs, ezt elmagyarázni sem lehet. Akkor úgy váltunk el, hogy ő szeretett, és én is őt, de mégis vége lett. Jövőhéten randizni megyünk, és remélem összejön újra, nagyon szeretném őt. Tudom, hogy van jövőnk. Nektek is sok sikert:)
2011. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről. Volt közte sikeres is.
2011. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálunk ez lehetetlennek tűnik, csúnyán váltunk el, azóta nem is kerestük egymást, én büszkeségből, ő meg mivel egyszerű ember, nyilván mert már nem érdekeltem. Én ezt nem értem, sokáig nem is gondoltam rá, most meg majd mindennapos rendszerességgel, csak mert úgy látom, hogy megtalálta az új szerelmét egy év után... Talán mert úgy voltam vele, hogy még lehet belőle egyszer valami ha le tudunk csillapodni (viharos kapcsolat volt,7 év) , de az új csajhoz már oda is költözött, szóval komoly a kapcsolatuk. Természetesen semmit nem tud mi zajlik bennem, úgyhogy ha valami csoda nem történik ez így fog mennni. Persze csodák meg nincsenek, de ha lenne egy esélyem akkor visszafordítanám az egészet, mert látom mennyit változott azóta, de ez is valószínűleg az új csaj miatt van, szóval- tehát ez neki szól, nem nekem.

Neked sok sikert kívánok hozzá, hogy összejöjjön kedves Első! Általában nem várok a nagy bummra, megindulok, és intézem amit szeretnék, de ebben a helyzetben tehetetlen vagyok.

2011. ápr. 22. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan az a helyzet. csak nálam van egy másik lány is aképben ,persz ö le se szarja az exem de hát nem tünik fel neki. én is ezen dolgozom, de nem eröltetem a dolgot. most nálunk az van h én szakitottam egy másik miatt ( aki cska megbolonditott ) most meg ö huzza az én agyam.


sztem ha ö is akarja akk lép:) de nem jó ez a kikcsuki játék.

2011. ápr. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem, nagyon nem jó. Néha olyan kis apróságokon is múlhat egy kapcsolat- mint pl egy őszinte beszélgetés. Csak már ilyenkor annyi a sérelem, hogy talán az is veszekedésbe fulladna. Vagy épp értelmetlen lenne, mert az együtt töltött idő alatt, rájön az ember hogy a másik nem hozzá való, és boldog nem lesz mellette, hiába szereti, a másik azt nem viszonozza, csak felszínes az egész. Ésszel ezt fel lehet fogni, de a szív ugye mást diktál... Egy kis megalkuvás, jó sok elnézés, így működik csak, de kinek jó ez? Önbecsülés a béka segge alá süllyed a végére... Az ex után megtapasztaltam milyen a kölcsönös odaadó szerelem, de valahogy mégsem volt olyan mély, hogy utána elfelejtsem azt, akiért annyit küszködtem..... Nem könnyű. Igazság szerint ezen az változtatna, ha megkérdezném tőle szeretsz még? ő meg mondana jót vagy rosszat, de legalább akkor helyreraknám magam.
2011. ápr. 23. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2012. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. Csak várok, várok, várok a semmire... :(

Voltak próbálkozásaim nekem is de nem találkoztam olyannal aki el tudná őt felejtetni :(

2013. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!