Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki újra összejött az exével?

Figyelt kérdés
Van ennek értelme? Vagy ha egyszer nem működött,akkor már hagyni kell a csudába?

2012. jún. 10. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
hát egyszer mindenki :D...
2012. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
jaj nem láttam az újra szót, bocs
2012. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy hagyni kell a francba, ha egyszer már szétmentetek, annak oka volt, önbecsapás az újrakezdés, kivéve, ha csak szexre jöttök össze újra, az érthető, de semmi kapcsolat

csak szex az ex-szel belefér, de ne korlátozzon az új kapcsolataimban, hogy visszakönyörgi magát hozzám a régi pasim


21/L

2012. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Exbarátom nagyon nyomul, nem hagy békén! Mit lehet ilyenkor csinálni...? Nekem amúgy is már más tetszik. Miért nem érti meg?


Kíváncsi vagyok,hogy egyáltalán van e itt valaki aki újra kezdte,ami nem működött.

2012. jún. 10. 12:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Na és hogyan nyomul? Mit csinál ezalatt ?
2012. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt akarja,hogy újra összejöjjünk. Minden követ megmozgat,és már nagyon idegesítő. Egyszerűen sehogy nem tudom levakarni. Megpróbáld már féltékennyé tenni,aztán meg benyalni. Ha netalán egy kicsit is kedves vagyok vele,egyből újra előjön azzal,h miért nem jövünk össze újra. Most tehetek én róla,h elszállt a rózsaszín köd...
2012. jún. 10. 12:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze az exemmel. Nem véletlen, hogy ex lett belőle, tehát a folytatásnak sincs értelme.
2012. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Én 2 exemmel is összejöttem újra. Az egyikkel a kapcs. után 2 év múlva, és fantasztikus volt, mert valójában rá vágytam, mióta szakítottunk. Hihetetlenül jó volt a kapcsolatunk, fantasztikusabb, mint amikor először együtt jártunk. Nagyon intellektuális volt, szex is jó volt, akkor a legjobb barátokká váltunk, testi-lelki jóbarátok:) A másodikkal a kapcs. vége után csak a szex miatt jöttünk újra össze, és bár minden alkalom után megbeszéltük, h most újra összejövünk, semmi hülyéskedés, legyen minden jó, de sosem sikerült. Ha egyszer vmi nem működött, az már nem is fog, hacsak vki nem változik egy hatalmasat, nem változtat azon, ami épp a probléma gyökere volt.
2012. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kérdéseknél mindig megírom: egyetlen dolog jó felmelegítve: a töltöttkáposzta.


Volt egy exem, akivel 4 év után jöttünk össze újra, az első két hónap lila köd, aztán előjöttek a régi problémák. Az öt hónap volt az életemből, amit sosem kapok vissza.

Egy másik exem ugyanígy, mint a tiéd, folyamatosan keres, randira hív, holott barátnője is van. Ha nem lenne, akkor sem jönnék vele újra össze (6 éve szakítottunk). Kb félévente megmondom neki, hogy járok valakivel, akit szeretek, foglalkozzon ő is a barátnőjével. Mivel együtt sportolunk, rendszeresen kénytelen vagyok találkozni vele, a többiektől rendre hallom vissza, hogy miféle stratégiákat talál ki, hogy "megkörnyékezzen"... Több mint szánalmas. Na mindegy, a konklúzió az, hogy ha egyszer vége lett, akkor annak oka volt.


24/N

2012. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Én 4 évig jártam a barátnőmmel, majd kirúgtam és 2 évre rá, újra összejöttünk, már 1 éve együtt vagyunk.

Most még jobb a kapcsolatunk, mint anno volt.

22F

2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!