Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy sráccal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal de közgben összejött az exével. és velem is ugyan úgy találkozgat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1,5hónapja ismerkedtem meg mikor kb két hete ismertük egymást felkereste az exje és kibékültek...mondta h lehet most a legnagyobb hülyeséget követi el meg ilyenek..meg h engem nem akar elveszíteni..meg h lehet majd szídja magát az egészért ha majd ő keresne engem és én már vki mással leszek..ilyeneket mondott én úgy voltam vele...hozzáteszem álmaim pasija :P... szval úgy votam vele h most miért rontanám meg vele a kapcsolatunkat...azóta is rendszeresen találkozunk... meg hívott h menjek el hozzá aludni... egyszer azt mondta mikor megkérdeztem h szereti e bnőjét h igen de uutánam is érez vmit..:S meg h ő most két tűz között van és ha csak az egyikkel van akkor a másik hiányzik és épp ez így fordítva... a lényeg hívott h menjek hozzájuk aludni biztos h nem azt akarja.....nem olyan...egyszer részegen felhívott és azt mondta h szeret mondjuk nem szerelemből és mondta mikor erre kérdeztem rá h szerelemből azt mondta h ahhoz még kell vmi és utána egyből azt hozta fel h nála alszo az neki nagyon jó lesz...szerintetek miért cvsinálja ezt????nem tudjakivel legyen az tény....de én mit csináljak??? hogy hódítsam el a bnőjétől???SEGÍTSETEK LÉCCI!!!köszike
2009. jún. 30. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta hogy ahhoz hogy szeressen még hiányzik valami akkor sántit a dolog..amugy két szerelme van... az egyik iránt biztos többet érez.

Hogy kihez huz jobban a szive azt ö is el tudná dönteni csak nem akarja mert ez igy tul kényelmes neki.

Igazából a helyes ut az lenne ha kis ideig hanyagolnád a társaságát amikor keres mond hogy nem érsz rá stb.

Tudom hogy nehéz lesz de csak igy tudhatod meg hogy komolyan akar töled valammit még vagy sem.

Elhoditani a barátnöjétöl meg nem lenne könnyü mert valamiért hozzá ugy is jobban ragaszkodik....

2009. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem is az h túl kényelmes neki...mert velem nem jár...egy csók semmi nem volt...csak gondolom szeret velem lenni vagy nem tudom...és szerinted miért akarja h ott aludjak..és miért várja annyira???írj..
2009. jún. 30. 01:27
 3/7 anonim ***** válasza:

A másik csajt is kérte már hogy aludjon nála vagy köztük már történt szexuláis kapcsolat vagy ilyesmi?

Szerintem ö nálad arra hajtana arra céloz ami hiányzik ahoz hogy szeressen.

Ez a célzás amit irtál igy jött le akkor is ha szerinted ö nem olyan.

Biztos hogy valami hasonlora menne ki a dolog szerintem mielött nála aludnál tisztázd le vele hogy nem akarsz második lenni és ha szeret és azt akarja hogy ott aludj akkor probáljon meg dönteni.

Ez a hármas igy nem nyerö neked ez csak fáj neki meg lehet hogy kicsit sem?

2009. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemtudom h a másik csajjal mi történt közöttük :S hát nemtudom...egyfolytában azt mondja h nem csalja meg...még csókkal sem..nem hogy azzal ..nem tudom...de majd megbeszélem vele...csak azt nem tudom h hogy és mit pontosan :$ XD
2009. jún. 30. 01:48
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy azt ő sem akarja h egyszerre kettő...vagyis azt ondta meg persze én sem...
2009. jún. 30. 01:49
 6/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy a másikat dobja nem a te dolgod hogy elhóditsd a barátodnak döntenie kell hogy te vagy a másik mert gondolom te nem mennél bele hogy a barátodnak háremje legyen
2009. jún. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja hogy kettö legyen az már jó jel.

Akkor van esély rá hogy dönt viszont eddig ugy látszik hogy nem a te javadra.Ha azt akarja hogy ott aludj akkor valami ugy is történne egy csok biztosan ami már megcsalás....

Mint mondj neki.

Hm kezd azzal hogy nem aludhatsz ott hiszen tudod hogy a másik csajna szarul esne ha tudnád.

Mond el neki hogy választania kell hiszen nem lehettek hárman örökké és hogyha veled akar lenni akkor csak veeld legyen... ha nem akkor meg hagyjátok egymást.

Sajnos ha a másik csajt nem akarja megcsalni az azt is jelentheti hogy öt szeri igazából.

Ha nem mered a szemébe mondani hogy ez neked igy nem jo akkor irj egyszerüen egy smst sokszor én is azt szoktam amikor érzem hogy nem merem neki ugy sem kimondani...arra is reagálni fog ha érez irántad valamit

2009. jún. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!