Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nektek be jönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek be jönnek a kövér fiuk? Járnátok egy kövérrel? 24F

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. jún. 8. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sztem erre elég egyhangú válaszok fognak érkezni.

Amúgy a 2. képen biztos h pasi van?

2012. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem-
2012. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2012. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elvileg pasi az de én is gondolkodtam rajta! :)
2012. jún. 8. 09:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Tuti nem :S
2012. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem
2012. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
A párom régebben focizott, abbahagyta és elszabadult a pokol, jó néhány kg-t felszedett (na jó nem annyit mint az első és 3. fotón:-), de nem különösebben zavar, szóval ez esetben nekem "igen" a válasz.
2012. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez most vicc?

Nem sok nő van szerintem, aki direkt az ilyen ocsmányul kövér férfiakra bukik. Nagyon egészségtelen, beteges külsejűek, egyszerűen nem lehet hozzájuk szexuálisan vonzódni. Az én páromon is van felesleg, de azért messze nem ennyi.


[link]


A párom kb. a baloldalinak felel meg testalkatot tekintve, csak kicsit hájasabb a csípője. Na, ez még belefér, és abszolút lehet szexis egy nő számára, de több már azért gáz (szerintem).

Persze ha betegség miatt meghízna, eszembe se jutna elhagyni, mert nagyon szeretem, de éjjel-nappal aggódnék az egészsége miatt. Viszont ha már eleve úgy ismerkedtünk volna meg, háát...Nem hiszem, hogy összejöttünk volna (pedig ő a tökéletes nekem), mert az elején azért kell a vonzalom is, hogy egymásba szeressünk, ez van.

2012. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A 2. képen Cher lánya van aki pasinak műtette magát.


Egyik sem. Köszi.

2012. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. Annyira. De ha az illetőnek van egy nagyon izgalmas és kedves egyénisége, ami illik is hozzá, az szerintem tök szexi tud lenni.
2012. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!