Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egyszerre két pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egyszerre két pasival ha mindkettő benne lenne?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alap
2012. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát hogy a rákba ne


25F

2012. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem én ha valakit szeretek akkor csak őt szeretem úgy ahogy van és tökéletesen kielégíti az igényeimet , ha mégsem teszek róla , h úgy legyen .szóval nincs másikra szükségem
2012. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, én párkapcsolatot keresek. Ha csak a szexuális élmények lennének fontosak akkor járnék 2vel ha benne lennének. De mivel nekem a párkapcsolat fontos, az intimitás, a közelség, a szeretet, ezért nem.

20L

2012. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem egy is sok néha :D
2012. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én kib@szott féltékeny lennék az fix!
2012. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NEM!


23/N

2012. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát naná! de úgyse találok olyat aki elnézné hogy van mellette más is...ráadásul hogy mindkettő elnézze... ilyen a mesében létezik :D
2012. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nem hárman lennétek,hanem öten-hatan.(a többi lánnyal) Szerinted egy fickó mennyibe néz egy ilyen lányt? Semmibe.
2012. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sem én nem szeretek sokadik lenni egy kapcsolatban, de azt sem szeretném, hogy Neki kelljen átélnie ezt.

Egymásért vagyunk, EGY PÁR vagyunk. Igaz, hogy csak járunk és még nem sok ideje, hogy összejöttünk, de ez a háremszitu nem bejövős.

Tehát elég tömören fogalmazva NEM!

2012. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!