Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha vkinek két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha vkinek két pasija/csaja van egyszerre huzamosabb ideig, úgy hogy mindkettő azt hiszi, hogy ő az egyetlen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nagyon gáz.

Mi a jó francért nem dobod az egyiket ?

2009. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

olyan szempontból mindenképpen gáz hogy ezzel rohadtul megsérted mindkettőt... szerintem csak képzeld magad egy hasonló szituba amikor te vagy az egyik...


F/18

2009. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcsnek nincs abszolút mértéke, van aki nagyon leszól valakinek mindegy. Kívülállónak mindegy, a két becsapottnak borzasztó, ha kiderül, neked meg feszültség, nehogy lebukj.


A legjobb barátnőm ezt csinálta, egy szép napon mindkét fiú egyszerre ment hozzá, és találkoztak a kapuban. Nos nem verekedtek össze, de gondolhatod. A vége az lett, hogy a csajjal szóba sem állanak és elmented együtt berúgni. És terjesztik az igét, hogy vigyázzanak x-el, mert hazudós és több vasat tart tűzben. Jó reklám.

2009. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gáz, hanem sokkal inkább a tisztelet teljes hiánya mindkét csaj/pasi irányába!
2009. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit vársz, azt írjuk, á nem gáz, de jobb ha 3?
2009. jún. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jajjj, én csak kérdeztem, nem velem történt!!, de ha már itt tartunk leírom:

Egy ismerősömnek (akit látásból ismerek a főiskoláról)már több éve két pasival jár. Egyikkel abban a városban ahol tanul, a másikkal a szülövárosában. mindkét pasi megőrül érte, az eggyik már el is venné. Hát azt hittem az agyam eldobom, hogy ilyen van, azért kérdeztem itt.

Nem akartam erkölcsi itéletet hozzáfüzni, mert a ti véleményetekre vagyok kiváncsi. Ennyi :)

1,31-es! jó a sztorid! XD

2009. jún. 19. 01:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen csoporttársam nekem is volt. Nem is értem. Az otthoni eljegyzést szervezett, amíg ő itt ünnepelte az újjal az évfordulóját. Hát nem igaz, hogy annyi idő alatt nem tud dönteni. Eleve nem tetszik ez nekem de egy nagyon-nagyon rövid időre még ráfoghatja, hogy nem tud dönteni, de egy év? az azért mindennek a teteje.

Hogy mi lett nem tudom, évet csúsztam, nem volt a szívem csücske a csaj, így vele nem tartom a kapcsolatot a régi csoportból, mástól meg nem kérdezősködök a háta mögött.

2009. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1.31es vagyok. A legviccesebb, hogy a csaj anyja tudott a dologról és kint söprögetett, szóval feltűnés nélkül próbált arra söprögetni, hogy hallja mi van.
2009. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek gáz?! Annak a személynek, aki a kettő csajt/pasit tartja, annak gáz. Az meg mégnagyobb, ha rájön vmelyik csaj/pasi. A pasiknak/csajoknak, akiket megcsal az illető nem gáz, csak bánat, méreg, szomorúság.

Akinek két csaja/pasija van egyszerre, az előbb-utóbb úgyis lebukik (csak idő kérdése), és akkor nagyot csattan, eltörik a mécses, hirtelen mindenki (aki eddig szerette) megutálja. Egyedül marad. Utána kereshet mást... de ha szerette az egyik csajt/pasit, akkor azt már nem fogja megtalálni senkiben sem. Arról nem is beszélve, hogy amennyi gyűlöletet fog táplálni iránta az a két csaj/pasi, akiket megcsalt, jól elfogják mondani mindennek, el fog terjedni, mekkora szemét, és a gyűlölet lehet olyan mértékű is, hogy a csajok/pasik még a további életed folyamán is megkeserítik az életedet. Ez a bosszú.

2009. jún. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gáz , és ne is tudd meg , hogy vagy egyik vagy mind2 hogy meg fog téged utálni ha megtudják. Erre mondják hogy 2 szék közül a földre esni
2009. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!