Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha vkinek két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha vkinek két pasija/csaja van egyszerre huzamosabb ideig, úgy hogy mindkettő azt hiszi, hogy ő az egyetlen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 01:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, hanem a világ leggerinctelenebb dolga.
2009. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igazából azért is tettem föl a kérdést, mert kiváncsi voltam, hogy hátha ír olyan, aki konkrétan benne volt ilyenbe és hogy azt hogyan élte át. Nem volt-e lelkiismeretfurdalása stb.

Látom, hogy szinte mindenki negatív véleménnyel van erről, és bevallom én is. Csak mint már írtam, az ismeretségi körömben találkoztam több ilyennel is, és felfoghatatlan számomra, hogy hogyan lehet ezt arccal bírni... Nem is értem!

Ráadásul van egy másik ismerősöm, akivel még beszélgettem is egy kicsit. Ő ilyen eggyik kapcsolatból ki, másikba be típus. Amig nem tud dönteni addig párhuzamosan tarja a fiúkat. Mindeggyik fiújával ezt tette, és ami a legfurcsább! Sok volt pasijával mai napig jóban van, és egyáltalán nem látja gáznak amit csinál...sőt...teljesen természetesnek veszi. Egyszer meg is kérdeztem, hogy nem bukott-e le. Mesélte hogy igen és a két pasi majdnem elverte egymást, hát mondom ejhaa! Én úgy a csajt pofoztam volna fel a pasik helyében hogy csak na! Mi van itt kérem???!!!

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, de még nyugodtan lehet írni...:P

2009. jún. 19. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!