Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Múltkor lefeküdtem két fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor lefeküdtem két fiúval egyszerre és asszem mindkettőbe szerelmes vagyok, vagyis mindkettő kell nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,szerintem jobb lenne ha keresnél egy harmadikat!Vagy sürgősen választanál a 2 fiú közül egyet!
2008. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Istenem..Ez mind a problémád?:O

Nem,hogy arra nem vagy érett,hogy járj valakivel,de még szex.Pffff..Mit tegyél?Remélem a pasik tesznek,és hagynak ott a p*csába.Olyan nincs,hogy 2 emberbe SZERELMES vagy.te csak azt hiszed.Majd kinövöd:)

2008. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
biztos fiatal vagy még...mert kettőbe nem lehetsz szerelmes ez max vmi fellálngolás,vagy testi vágy!! Válassz vagy csinálj már vmit már igyis elég nagy szarban vagy!! Mert vmlyiknek szar lesz,de valőószínű h csak a szex miatt voltak veled mert amúgy nem hinnném h belemenne egyik is ha szeretne!!
2008. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszadóval. Csak kihasználtak téged,gyorsan lépj rajtuk túl.
2008. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos a válasz ennél egyszerübb nem vagy szerelmes,csak egy ribi.
2008. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!