Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam figyelmen kívül? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam figyelmen kívül? Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés
A páromnak és nekem van egy közös barátunk, aki most egy kicsit rám mozdult. Régi jó barát, de ez most így nagyon gáz. Nagyon kínos nekem, hogy így gondol rám, ezek után nincs sok kedvem/kedvünk találkozni vele, de ezt azért sajnálnám. De tudván, hogy így néz rám... többet ne nagyon barátkozzunk vele, ugye?
2012. jún. 5. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtad neki, hogy ez így számodra felejtős? És hogyha nem tud/akar változtatni, akkor így a kapcsolatotok rovására megy?
2012. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyszerűen annyira ledöbbentett, hogy nem tudtam mit reagálni, csak annyit, h ez durva, és h ezt gyorsan felejtse el.
2012. jún. 5. 11:10
 3/5 medve5 ***** válasza:
Először próbáld meg szolidan,visszafogottan tudatni vele,hogy nem lehet.Aztán,ha nem ért belőle küldd el a k.... anyjába.
2012. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt ő is tudja, hogy nem lehet, nem is akar semmit(persze biztos akarna, de tudja, h szóba sem jöhet nálam). Itt az a kérdés, h mi legyen ezután?
2012. jún. 5. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jelezted, hogy nem, és ha rendes gyerek, ezt tiszteletben is tartja majd.

Akkor meg az ügy lezárva, és folytassatok mindent a régi menetrendben.

Legfeljebb picit odafigyeltek, hogy ne legyenek kínos szituk.

2012. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!