Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy fellángolás vagy melyiket szeretem?

Figyelt kérdés

Régebbről ismerek egy lányt, nagyon jó barátok voltunk, legjobb barátok. Sajnos egy idő után megszakadt a kapcsolatunk, de mindig többet jelentett más barátságoknál, nem akartam magamnak se bevallani, de valószinüleg szerelmes voltam belé. Bár akkor még ő is és én is 100%osan heteroak voltunk. Kb másfél éve nem beszéltünk. Nekem már több mint 2 éve van barátom és nagyon szeretem. De pár napja találkoztam ezzel a lánnyal. És sírt, örült h találkozunk és kiderült h ő is többet érzett irántam. És ő azóta volt már lányokkal is. (én nem, nem tudom,hogy merném e) Most beszélgetünk, ő fél az újboli csalódástól én nem tudom. Lehet megint beleszerettem. Annyira nem tudom mit tegyek. Mert szeretem a barátomat is de őt is. Lehetek 2 emberbe szerelmes ? Ahjj nehéz. Kérlek segítsetek.

21.L


2012. jún. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre... Majd megsúgja neked a választ.
2012. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha így teszed fel a kérdést, hogy melyiket szereted biztos kapsz majd néhány olyan választ, hogy mi honnan kéne tudjuk, hogy te kit szeret, meg hogy ezt te kell érezzed.

Arra a kérdésre hogy lehetsz-e 2 emberbe szerelmes, szerintem nem. Ha a lány iránt kialakult szerelem, tehát nem csak fellángolás, akkor szerintem a barátodba már nem vagy szerelmes, csak szereted vagy kötődsz hozzá. Viszont ha tartózkodsz attól, hogy a lánnyal légy akkor az még nem szerelem. Inkább egyfajta kíváncsiság, fellángolás vagy hasonló. Ha nem vagy biztos benne, hogy működne, akkor inkább ne okozz neki csalódást. De ha egyre inkább felerősödik benned a vonzalom iránta, akkor ne szalaszd el újból, mert lehet hogy később nagyon fogod bánni. Ahogy előttem is írták, hallgass a szívedre.

2012. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta annyi változott,hogy smároltunk a csajjal. Nagyon jó volt. Viszont most csendszünet van. Nem tudjuk mit akarunk egymástól. De én így nem bírom. Beszélni akarok vele, de nem engedi :( nagyon kivagyok :(
2012. jún. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!