Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni azt, amikor majd a fellángolás átalakul szerelemmé?

Figyelt kérdés
Mindenki érezte már azt, amikor megismerkedik egy szimpatikus személlyel, és már az első pár nap után olyan mintha szerelmes lenne, sokat gondol rá, érzi azt, hogy hiányzik neki, és úgy érzi, hogy szerelmes. De erre azt szokták mondani, hogy fellángolás. Honnan tudja az ember, ha ez az érzés tényleg átalakul szerelemmé? Mert azt nem lehet mondani, hogy pár napos ismertség után már szerelmes az ember...
2012. ápr. 3. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
majd egyszer megtapasztalod, hogy van ilyen és akkor megtudod. nem mindig csak fellángolás az.:)
2012. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csak 2-3 hónapig tart. Ha NEM VÁROD EL tőle, hogy ő lépjen, attól függetlenűl, hogy fiú vagy vagy lány, nem vársz el tőle semmit a szeretetedért cserében, átveszed a hangulatait stb.
2012. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
erezni kell, nem tudni!
2012. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy fellángolásom egy lány iránt, azt a kapcsolatot leginkább forróság és hidegség váltakozása jellemezte. Pár hónapig nagyon lángoltam érte,de amikor rájöttem,h nem is jövök be neki,akkor hagytam az egészet a francba,most már semmit sem érzek iránta.


A szerelem az egész más, olyankor nincsenek nagy magasságok és mélységek,hanem szép lassan elkezdtek összecsiszolódni,együtt eljárni erre arra,és közben jól érzitek magatokat, bármilyen hihetetlen,az igaz szerelem gyakran szimpla haversággal,barátsággal indul, aztán ahogy egyre többet vannak együtt szépen elkezdenek járni,és így tovább.


Általában ha nem csak megdugni akarod,hanem valamilyen szinten érdekel maga személyisége is,akkor az bizony már szerelemgyanús...;)

2012. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!