Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez közöttünk? Ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez közöttünk? Ez csak fellángolás lenne? Esetleg komolyabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja kerültem új munkahelyre,ahol találkoztam 1 nagyon kedves,aranyos lánnyal.Később kiderült,hogy ő egyben a munkatársam is.Én 24 ő 27 éves.

Napról napra jobban kedveltem,és kb 1 hete elcsattant közöttünk 1 csók is.Elsősorban ő célozgatott rá enyhén h én bejövök neki.Ez mind szép és jó,csak ott a gond hogy neki 3 éve barátja van.Én már többször rákérdeztem h akkor most mi ez kettőnk között,de semmilyen kézzel fogható választ nem kaptam.Minden nap szinte minden percében keresi a társaságomat,szemezgetünk,apró lopott csókok,puszik,ölelések.

Én úgy érzem h kezdem nagyon megszeretni ezt a lányt,egész nap csak rá tudok gondolni,körülötte forog minden gondolatom.Szerintetek hülyeség lenne ezt neki elmondani?

Annyira nem tudom h mit csináljak:(

Hab a tortán hogy mint később kiderült,a lány barátjának az édesanyja a mi főnökünk.Szóval ez a helyzet.

Mit csináljak? Elmondjam neki h szeretem, és h szinte már szerelmes vagyok,vagy csak folytassam ezt a kavargatást és majd meglátjuk h mi lessz?

Köszönöm a válaszokat!

24/F


2012. febr. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnék megbízni ebben a csajban.Dobja a pasiját,összejön veled,eltelik három év,vagy még annyi se és ugyanezt fogja csinálni egy másik krapekkal..
2012. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát a 3éves kapcsolatát nem fogja miattad feldobni(már megtehette volna!).

Kicsit sem érzed magad sz*rul,hogy tulajdonképpen a párját veled csalja????

2012. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok lehangoló lenni, de szerintem nem lenne jó ötlet ez az egész.. :/ Főképpen, hogy a munkád is elveszítheted.
2012. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háát én egyáltalán nem érzem magam szarul emiatt:

1.A barátja 1 igazi szerencsétlen

2. Mindenhez két ember kell,én nem erőltettem semmit sem

Munkám miatt nem aggódom,azt szerzek másikat nyugi:P ;)

2012. febr. 27. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen de egy idő után,csak várni fogod, hogy végre veled lehessen!Lehet jólérzi veled magad,te meg elhiszed, hogy annyira jó minden, hogy majd úgyis szakít a mostani párjával...És lehet addigra már túl szerelmes leszel!Na akkor koppansz...És eldöntöd, hogy ezentúl csak kihasználod a nőket :P

Pont abba a korban vagy!

2012. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szal veled magát na:)
2012. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érteeeem,de akkor mit csináljak?Mondjam meg neki h hagyjuk egymást békén?Az a baj h nekem kb 2 éve nincs senkim,sőt kb 2 évig abszolút semmilyen kapcsolatom sem volt egyetlen 1 nővel sem,mivel elég csúnyán átvágtak.Szóval most olyan jó h van kivel jól érezni magam 1 kicsit:)
2012. febr. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!