Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mind kettőjüket szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mind kettőjüket szeretem? Vagy ez csak egy fellángolás? Melyikőjükről mondjak le, és hogyan?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sosem voltam egy pasifaló , nem értem be akárkivel. 4 éve ismerkedtem meg egy fiúval ( egy nyaralás során), ő két évvel fiatalabb nálam , rengeteget beszéltünk, nem nyílok meg könnyen, a legjobb barátnőmnek nem mondtam el olyan dolgokat amit neki igen.. vicces játékos, minden mókában benne van , de tényleg komolyan lehet vele beszélgetni, emellett nagyon jól néz ki barna haju , barna szemű, izmos kocka hasú. Azt gondoltam hogy jó barátok leszünk majd a nyár folyamán többször találkoztunk, elmentünk moziba stb.. mikor elkezdődött a suli kevesebbet találkoztunk , majd olyan szinten megszakadt a kapcsolat hogyha találkoztunk éppen csak köszöntünk egymásnak. Következő évben ismét együtt nyaraltunk , az egyik haverjával is tök jóba lettem és tökre elkezdett féltékenykedni egyik beszélgetésünk során be is vallotta mennyire féltékeny, azok a szomorú barna szemek, nem bírtam ki hogy ne öleljem meg kis butám.. Most már év közben sem szakadt meg a kapcsolat, havonta 1-2x találkoztunk. Ez idő alatt egy fiuval sem jártam és ő sem , pedig tudomásom szerint jó páran nyomultak rá.. Következő évben megint együtt nyaraltunk , ahol minden megváltozott , csipkelődött , én rákontráztam, nem vonultunk félre beszélgetni ,de ugyan akkor bújt hozzám , ölelgetett majd az egyik napon szerelmet vallott. Nem tudtam mit mondjak neki.. szerettem nagyon , jobban mint egy barátot és vonzódtam is hozzá , de olyan dolgokon mentem keresztül , elvesztettem a legjobb barátnőmet , a családi helyzetünk sem volt a legjobb , a kiborulás szélén álltam és tudtam hogy nem bírnék ki még egy csalódást , bele élném magamat még jobban megszeretném , ő pedig mégis csak egy "kis fiú" lehet egy hónap múlva találkozik valami nagymellű bombázóval és ott hagy engem.. túl sokat csalódtam már. Fájó szívvel , de elutasítottam , nem beszéltünk év közben 3-4x futottunk össze azt sem kérdezte hogy vagyok köszönt és ment tovább. Úgy éreztem elvesztettem még egy barátomat. Sulit váltottam , minden új volt , a régi osztálytársaimmal is megszakadt a kapcsolat. Az új iskolában jóba lettem pár lánnyal na meg egy sráccal, annyira megértő volt kedves, magas szőrös arcú mackós fiú, elég bénázós lány vagyok , de ő sosem nevetett ki , mindenben segített , őt egyszerűen nem lehetett nem szeretni, áradt belőle a kedvesség a megértés , a tekintetéből ,a hangjából. Egyszer csak megcsókolt , kicsit váratlanul ért, de nem mertem elutasítani , nem tudtam hogy ez szerelem -e , azt tudtam hogy nagyon szeretem és hogy nem akarom őt is elveszíteni. Össze jöttünk. Sosem voltam olyan boldog ,együtt aludtunk, ölelgettük egymást , olyan jó hozzá bújni , biztonság érzetet ad, tudom hogy szeret engem és hogy nem cserélne le senkiért sem. A nyáron megint együtt nyaraltunk azzal a fiúval idén a Balatonon , mivel nem tudok úszni , semmivel nem tudott rávenni hogy bemenjek a vízbe így kompromisszumot kötöttünk hogy bemegyünk vizi biciklivel az egyik hülye haverunk persze nekünk jött egy másik vizi biciklivel én pedig bele estem a vízbe ,azt hittem ott fulladok meg , de ő utánam ugrott , nyugtatgatott én pedig tiszta erőmből szorítottam. Vissza másztunk a vizi biciklire csak nézett rám nagy szemekkel és aztán megcsókolt. Leírhatatlan érzés volt , bele remegtem, a gyomrom szorított és ez az érzés felment a tüdőmig , alig kaptam levegőt. Megmondtam neki hogy ezt nem csinálhatjuk , mert nekem barátom van és őt nagyon szeretem , ami igaz is de vele sosem olyan egy csók mint az 1 es számú fiúval.. Nem tudom mit csináljak , mindent elmondtam a barátomnak , azt hittem teljesen kiakad majd, de csak napokig csöndes volt, búskomor azt mondta szeret és hogy mindenki hibázik, meg hogy nekem kel eldöntenem mit érzek , és hogy akárhogyan is döntök fájó szívvel de ő elfogadja. Én nem akarom öt bántani.. szeretem , nagyon is , de az egyes számú fiút sem akarom megbántani, nem tudok választani közülük Ráadásul a barátom az évfordulónkon megkérte a kezemet ,amire nemet mondtam. Nem tudom mit tegyek , egyikőjüket sem akarom végleg elveszíteni ,azt sem értem hogy szerethetem mind kettőt ,amikor teljesen különbözőek. Ti mit tennétek a helyemben? Történt már veletek hasonló?
2012. jan. 3. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha mindkét srác tud a másikról, tartsd meg mindkettőt. Mondd meg mindkettőnek, hogy őt is szereted, meg a másikat is, és egyiküket sem akarod elveszíteni. Amelyik kevésbé szeret, az le fog lépni. Ha mákod van, megmarad mindkettő.

Mi ebben a probléma?

2012. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Velem is történt már hasonló. A történet a következő:

Beleszerettem egy srácba, aki egyáltalán nem az esetem, mégis olyan szerelmes lettem, mint még soha. A srác 1 hónap után szakított velem, de én ugyanúgy szerettem, mint azelőtt. Mindeközben nekem is volt egy "legjobb barátom", aki időközben szerelmet vallott nekem(kb 3 hónappal az 1.sráccal való szakításunk után) erre nem-et mondtam mert még mindig szerettem a régi barátonat, de 3 hónap múlva végülis mégiscsak összejöttünk a legjobb barátommal, mert azt gondoltam, hogy ideje lenne már felejtenem. 3hét múlva szakítottam vele, mert hiába szerettem, az nem szerelem volt, hanem csak szeretet. Aztán összejöttem megint a volt barátommal(az 1.-vel) de csúnyán átvert. Ez után a legjobb barátommal is igencsak megromlott a kapcsolatunk, de mára már 1 évvel később, ugyancsak legjobb barátok vagyunk, sőt úgyérzem, megintcsak több is lehetne barátságnál. Az 1. barátomat pedig nem mondom, hogy elfelejtettem, de már nem hiányzik, nem gondolok rá, szóval, ne hamarkodd el a döntést, majd idővvel rájössz, ki iránt érzel többet;-). Remélem segítettem!:-)

2012. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem őszintén úgy látszik, a fiatalabb srácot szereted jobban, és hozzá is vonzódsz jobban. A másikhoz csak inkább ilyen "szeretethiány"-szerű érzések fűznek.

Szerintem neked kell eldöntened, hogy a szívedet követed, vagy az erkölcsöt.

2012. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!