Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart egy fellángolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy fellángolás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 17:17
 1/8 anonim válasza:
37%
míg el nem oltod.
2012. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
40%
6nap 11óra 43percig
2012. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fellángolás többféle képpen is végződhet.

1. csalódással ( itt hirtelen változás áll be)

2. lassú kihülés ( ez hosszabb folyamat akár 3-4 hét)

3. szerelemmé alakul ( itt már a kölcsönös szerelemre gondolok)

a 3. pontnál együtt folytatják a felek.


De igazából nincs fix idő mert ez emberenként változó.

nálam fél éve tart pld. (és szerencsére kölcsönös)

2012. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha ez a fellángolás nem hirtelen "elsőlátásraszerelem" volt, hanem egy másfél éves nem túl szoros barátságból alakult ki? Akkor lehet, hogy hosszabb ideig tart?
2012. ápr. 18. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet de írnál konkrétabb dolgot is F vagy L vagy ?
2012. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés tőlem független, de am L
2012. ápr. 18. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban azt gondolod, hogy fix időben mérhető ez?

A második válaszolót lepontoztad és engem is lepontozhatsz, de mégis, milyen választ vártál erre a kérdésre?

Ez olyan, mintha olyanokat kérdeznél, hogy

- cigarettáztam, most akkor meddig fogok élni?

- összeházasodott a szomszéd szerelmespár, vajon elválnak majd?


Nyilván mindenkinél máshol van az idő, már ha eljön a vége egyáltalán. Függ az egyénektől, a környezet ráhatásától, különböző körülményektől és annak hatásaitól...És általában ezzel senki sem foglalkozik, aki éppen benne van, hanem élvezi a tüzét.

2012. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írhattam volna még a kérdéshez olyanokat, hogy mitől függ ez és stb, de reménykedtem, hogy lesznek olyan lények, akik megértik mire gondolok. Te megértetted, nem tudom miért kell még kötekedni. Vagy valami átlag is jóljöhetett vna.
2012. ápr. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!