Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátnőm ilyen telefonálás közben?

Figyelt kérdés
Gyakran szoktunk beszélgetni telefonon barátnőmmel mivel nem egy városban lakunk. De van hogy felhív és közben tv-t néz meg internetezik. És ilyenkor többségében én beszélek. Nem értem hogy ilyenkor mért hív fel, ha nem rám figyel. Lányok miért van ez? Most akar beszélgetni vagy sem? Mert az ilyet én úgy értelmezem hogy unja a beszélgetésünk, de akkor mért hív fel?
2012. jún. 4. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én is ilyen vagyok. Sőt szerintem a lányok nagy része. Én sem tudok csak egy dologgal foglalkozni, mindig minden egyszerre megy.

Ha unna, akkor nem keresne szerintem.

De attól is függ mióta vagytok együtt, mert pl egy kapcsolat elején még fura, de ha régóta akkor szerintem nem gáz.

2012. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már több mint 1éve vagyunk együtt.
2012. jún. 4. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez nekem is... nyugi:d
2012. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyokXD
2012. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőket a telefontársaság tenyésztette ki.
2012. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 ez jó :D amúgy én is így szoktam, nyugi :)
2012. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ismerős a szituáció! Ne beszélgessetek órákat, 30 perc alatt megbeszélitek a mi történt a mai nap és kész!


Annak nincs értelme, hogy minden féle hülyeséget beszélj, órákon keresztül azért mert mert pl. hiányzol neki és akkor sem figyel rád!

2012. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem ugyanezt a pasim csinálta, úgyhogy nemcsak a nők ilyenek.

Én megkértem rá, hogyha velem beszélget, akkor ne mást csináljon - és megtette - láss csodát.

2012. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!