Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bealudt telefonálás közben xD...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bealudt telefonálás közben xD Véleményetek?

Figyelt kérdés

A mult este dumáltam a barátnőmmel és kb 2 óra dumálás után bealudt.

Amugy kb mindig ennyit beszélünk este lefekvés előtt szoval átlagos dolog.Nagyon lol volt az egész amikor észrevettem h mi a helyzet. xD

Bocsánatot kért meg minden én meg 1 jót nevettem rajta.

Igaz h nem valahol a szivem mélyén kicsit rosszul esett de fáradt volt.Szal mi a véleményetek az ilyesmiről?

ő cikinek vélte és szégyelte magát...


2010. máj. 10. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz :D velem is elő szokott fordulni, sőt, nem is egyszer XD ilyen alvásrohamaim vannak :D 17/F
2010. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul, nem kell miatta kiakadni. Amúgy meg nem sajnáltok annyi pénzt telefonra költeni?
2010. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Mindjárt magam alá csurrantok, basszus.

Most komolyan ez kérdés, probléma nálatok? Rosszul esik, hogy a csajod elaludt. Szerintem nem neki kellene szégyellnie magát.

2010. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Off: szerintem havi 900 forint korlátlan beszélgetésértr nem sok:D
2010. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Am hozzáteszem h 18/F vagyok és ő 16/L...

jah és most miért kéne szégyelnem magam...

mondtam neki h nincs semmi gond ,megértem a dolgot...csak kiváncsi voltam a véleményekre...

jah és am korlátlanul beszélünk 1mással...és azért ilyen sokat m hetente csak 1x max 2x találkozunk...

2010. máj. 10. 23:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

velem nagyon volt még ilyen, de megértem:)

miről szoktatok beszélgetni?

2010. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Velünk msn-en, videóhívás közben volt késő éjjel, látta h egy idő után már fekszem és le-lecsukódik a szemem, egy ideig még rámrezgetett és arra feleszméltem, aztán puffff :D de nem volt gond, megvárta míg felébredek, aztán elbúcsúztunk és lefeküdtünk aludni, egyáltalán nem volt ciki, inkább meghitt vagy nemistudom :)
2010. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom...szinte mindenről...nagyon jól el tudunk dumálni legyen az bármi...nincs olyan téma amiről nem merünk 1másnak beszélni...
2010. máj. 10. 23:34
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi idősen nekem is volt,egy nagybeszélgető b nőm.10 perc volt a max,amit ki tudott préselni belőlem.

Érdekes a sztorid,2 órásról még nem hallottam.

2010. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, az cikibb volt, mikor en szex kozben aludtam el ... Aztan persze probaltam szepiteni, hogy "csak elgondolkodtam", meg ilyenek :-)))
2010. máj. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!