Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bealudt telefonálás közben xD...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bealudt telefonálás közben xD Véleményetek?

Figyelt kérdés

A mult este dumáltam a barátnőmmel és kb 2 óra dumálás után bealudt.

Amugy kb mindig ennyit beszélünk este lefekvés előtt szoval átlagos dolog.Nagyon lol volt az egész amikor észrevettem h mi a helyzet. xD

Bocsánatot kért meg minden én meg 1 jót nevettem rajta.

Igaz h nem valahol a szivem mélyén kicsit rosszul esett de fáradt volt.Szal mi a véleményetek az ilyesmiről?

ő cikinek vélte és szégyelte magát...


2010. máj. 10. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát azért 2 óra dumálás után nem csodálom, hogy elaludt
2010. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Úristen mit lehet 2 óra hosszáig dumálni. Nekem is volt olyan barátnőm aki órákig tudott beszélni én meg már félig aludtam. És amikor kérdezett csak hümmögtem. Jól meg is sértődött rajta. "Hogy ennyire figyelek rá" "Milyen gyökér vagyok". Én meg. Jól van drágám majd holnap megbeszéljük.
2010. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet telefonszexelnek. :)


Viszont szexközbe elaludni..úhh:D

2010. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De most komolyan nem értem, minek ennek ekkora feneket keríteni?
2010. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!