Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, ti mennyit beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, ti mennyit beszéltek telefonon ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Hétvégén általában együtt vagyunk és hétköznap együtt alszunk. Ma nem találkoztunk de beszéltünk összesen kétszer 5 percet, kicsit keveslem. Vagy nem is tudom.

Ti mennyit beszéltek? Mióta vagytok együtt?



2012. márc. 14. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 22/N Párom 24 és 2 éve vagyunk együtt. Több időt töltünk egymással mint külön de akkor is zinte egész nap (mivel sajnos egyikünknek sincs épp munkája) tartjuk a kapcsolatot neten.

Mikor dolgoztunk napi 2-3szor min 5-10 percet besszéltünk plusz néha napján 1-2 sms.

2012. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

naponta tobbszor szoktunk beszelni+smsezni, kozben talizunk is, de nem mindennap, inkabb hetvegen vagyunk tobbet egyutt.

23 L

2012. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

harom es fel eve vagyunk egyut.

elozo voltam

2012. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MuGlY ***** válasza:
Csak suliban vagyunk eggyut mivel bentlakasban vagyunk estenkent legalabb 3 orat beszelunk
2012. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta olyan 2-3x szoktunk beszélni 5-10 percekre(ez nemzetközi hivás,mivel ő külföldön dolgozik) vagy sms-t küldnünk egymásnak. Egy éve vagyunk együtt.23/L
2012. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!