Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan bogyó nőknek, amit ha beveszünk, megjön a kedvünk a szexhez? Ha lenne ilyen "bogyó" akkor bevennéd?

Figyelt kérdés

Igazság szerint annyira lestrapálnak a mindennapok, hogy nincs kedvem szexelni. Iskolába járok, gyereket nevelek, dolgozom és nap végére hulla fáradt vagyok. Ráadásul az alakom sem a régi...


A férjem viszont vonzónak lát.., neki csak a gyerek és a munkája van, suliba nem kell járnia. A gyerek általában rajtam lóg, a munkájával pedig napi pár órát foglalkozik és annyira nem sikeres benne, elég régóta csak viszi a vállalkozása a pénzt, nem hozza. Szóval összességében nincs kizsigerelve...


Én viszont bunkónak érzem magam, amikor hajnali kettőig tanulok, aztán lefeküdnék aludni és nem vagyok nyitott a dologra.


Komolyan, ha lenne valami szexbogyó, annak én örülnék a legjobban. Tuti lenyelném. Kitörölné az egész napos stresszt és lenne kedvem bármikor a hancúrhoz... :)


2012. jún. 2. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
elvileg a csokoládénak is vágyfokozó hatása van
2012. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag azt a hatását nem érzem. a hízlalósat viszont annál inkább...
2012. jún. 2. 14:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen bogyó. Extasy-nak hívják és minden diszkóban beszerezhető 500 és 3000 forint közötti árakon. De ha a nő bedob egy kamagrát, akkor ugyanolyan megjön a kedve, mint a férfinak.
2012. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Neked nem bogyó kellene, hanem önbizalom! Ha nem érzed magad kívánatosnak, szexisnek, nem hiszed el, hogy egy pasi kívánhat úgy, ahogy vagy, akkor persze, hogy nincs kedved a szexhez!

Járj el bulizni, udvaroltass magadnak - lehetőleg fiatalabb pasikkal! :) Nem kell ágyba vinni őket, csak helyrerakja az önbizalmad, és megjön a kedved a szexhez is!

Jobb, mint bármilyen bogyó.

Na persze látom előre, hogy írod majd a kifogásokat, hogy ezért meg azért nem lehet... akkor meg bocs, de ez van! :)

37N

2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
de hogy járjon el bulizni???
2012. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Havonta egyszer-kétszer bele kell férnie! :)

Az meg nem kifogás, hogy ennyi meg annyi dolgom van... nekem is van két állásom, gyerekem, háztartás, meg minden...

De fontos, hogy nőnek érezzem magam! :D

2012. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha nincs kedved, erőd, akkor ne csináld.

vagy mondd neki hogy segítsen bele az otthoni teendőkbe.

2012. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!