Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ha a nőknek kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha a nőknek kell a pénz?

Figyelt kérdés

a pasiknak a tökéletes szex, a háztartás vezetése és meleg kaja a fontos míg ők ülnek sörrel a kezükben és nézik a TV-t

na meg az sem elhanyagolható,hogy jól nézz ki.

akkor a nők miért ne várhatnák el,hogy sok pénzt hozz haza? a pasik a családfenntartók, a nőknek a háztartást kell vezetni+még dolgozni

valamit valamiért


2012. máj. 7. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Úristen mennyi általánosítás néhány mondatban...
2012. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek az elsővel!

Én nem is sörözök, nem nézek sem focit sem F1-et. :)

Azt viszont elvárom, hogy szeretetből tedd szét a lábad minden nap ;)

2012. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"míg ők ülnek sörrel a kezükben és nézik a TV-t"


Te hol nőttél fel? Amúgy a nőknek sem árt néha, ha keresnek némi pénzt... És nem azzal, hogy szétteszik a lábukat.

2012. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
írtam hogy dolgoznak. ezenkívül mosnak főznek takarítanak és még gyereket is fognak nevelni
2012. máj. 7. 13:45
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
:) én mondtam a páromnak (nő), hogy menjünk külföldre, majd én eltartom magunkat (az én szakmámban nem nehéz, ajánlatom is van pár), de ő azt mondta, hogy szereti a munkáját és inkább nem hagyná itt ha nem muszáj. Akkor ez most hol illik bele az elméletedbe kedves kérdező?
2012. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Cserébe a háztartást együtt "vezetjük", bár gondolom nálatok csak a nő dolgozik és "gyerekezik".
2012. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem igaz, hogy minden férfi meló után döglik meg iszik. Nekem családom van, és ugyan úgy kiveszem a részem a házimunkából mint a párom. A pénz amit keresek azt pedig együtt osszuk be aszerint, hogy kinek mire lesz szüksége a kötelező kiadásokon felül. Nincsenek elvárások. Mindketten azért dolgozunk, hogy megfelelő életszínvonalon tudjunk élni.
2012. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

nem. hányszor írjam le,hogy a nő is dolgozik?

ennyire értetlenek nem lehettek

2012. máj. 7. 13:47
 9/23 BlackSword ***** válasza:
73%

Akkor ha a nő dolgozik, pénzt is keres... Nem tudom Te hol nőttél fel kiscsillag, de egyenjogúság van, meg emancipáció... Szerintem is ugyanakkora baromság, mint a vízhatlan teafilter, de ez van...


Na a viccet félretéve: eléggé gáz vagy... Ma már nem így mennek a dolgok, mert egy fizuból megélni ma Magyarországon az emberek 90%-ának nem megy... A maradék 10000, meg a felső 10000... De ők így is élnek...

2012. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a nők vállalnák a háztartás vezetését és a gyermeknevelést, és a férfinak CSAK annyi dolga lenne, hogy sokat keressen, akkor az kb. a tökéletes világ lenne. A dolog a gyakorlatban inkább úgy néz ki, hogy a lakás romokban, mert a nő nem takarít, kaja nincs, mert nem főz, ezek helyett "gyereket nevel", ami kb. abból áll, hogy a Teresa 381. részének nézése közben rászól a gyerekre, hogy "tedd már azt le, hányszorszóljakmég???". Nálunk még nincs gyerek, de a barátomnál ez van, este hullafáradtan jön haza, és meséli, hogy az asszony még akkor akarja őt befogni, hogy menjen el ide-oda, gyereket fürdessen, játsszon, takarítson és csináljon magának valami kaját, ha enni akar, mert ő bizony nem "háztartási robotgép". Egyedül tiszta ruha az, ami van, mert belökni a szennyest az automatába és kiteregetni nem akkora kunszt. Szóval ez a sörrel a kézben TV-zés a férfiak részéről egy nagy-nagy mítosz. (Belőlem az életet is kiszekálja az asszony, ha leülnék a gép elé egy félórára, miközben otthon már minden rendben van, meg van bütykölve, stb. CSAK AZÉRT mert mi az már, hogy a gép fontosabb, mint ŐŐŐ. Én nemhogy családfenntartó vagyok - dupláját keresem, mint a feleségem, plusz az én keresetemből fizetünk mindent, magamnak sose veszek semmit, ő bezzeg rendelhet a fizetéséből AVON-t meg nemtommiket hetente - de a házimunka javát is én végzem, és semmi hála nincs érte, illetve még hála sem kéne, csak békén hagyjon néha, na meg jól jönne, ha annyiszor akarna szeretkezni mint én, és nem kéne előtte egy húszperces műsort leadni, ami a kedveskedés és a könyörgés keveréke, és amit szerintem titokban marhára élvez.)
2012. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!