Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még most sem értem a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most sem értem a férjemet, hogy lehet valakinek ilyen a gondolkodása?

Figyelt kérdés

Már lassan húsz éve vagyunk együtt,és a férjem még mindíg az előtte lévő kapcsolataimat,/a fiút is aki tetszett nekem ő előtte- vagdossa a fejemhez!Három pasim volt előtte,egyikkel csak csókolóztam annak idején,a másik kettővel meg csak úgy megtörtént a ,,dolog" egyszer,azért mert buta fejemmel azt hittem,hogyha nem fekszek le velük akkor nem kellek és nem mertem nemet mondani nekik.méjségesen megbántam ,hogy egyáltalán szóba álltam velük,fiatal és tudatlan voltam.


Én még nem csaltam meg a férjemet,hű vagyok hozzá.Lassan negyven évesek leszünk és még most is fel -fel hozza veszekedéskor,vagy amikor elmegy mellettünk az úton a régi ,,-aki nekem tetszett-!olyankor egy rohadt k@rva vagyok.


Mondtam neki,hogy akkor menjen az iskolába és keressen magának szűz nőt,ott még talál!

A kisfiammal elmentünk egyszer Karamell koncertre és levideóztam Karamellt a telimmel,na kellett nekem videózgatni-minden ribinek lehordott ,hogy én oda vagyok a zért az énekesé.pedig csak emlékül csináltam a videót-hogy ott is voltunk!

Hogy gondolkodhat így egy férfi?Hogy lehet valaki ilyen maradi??-ez milyen gondolkodás,normális?


2012. jún. 1. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Valamiért nagyon önbizalomhiányos a férjed. Van valami, ami miatt ezeket folyton a fejedhez vágja - ezt az okot kéne kideríteni.

De azért legközelebb kérdezd már meg tőle, hogy ha ilyen r.ohadt k.urva vagy, miért van még veled?

25/N

2012. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy én lakom ő nála,tényleg nem lenne hova mennem ha ott hagynám.Ha zavarna sem tudnék hova menni,ilyen téren kiszolgáltatott vagyok neki.


Volt idő,hogy azt mondta ,hogy :szerencsés ,hogy ilyen felesége van mint én!


Én meg várom ,hogy ugyan mikor nő már ki ebből a :,, minden nő k@rva"- ha volt előtte szexuális kapcsolata dologból.


Ugy látszik várhatok én ameddig csak akarok.!

2012. jún. 1. 11:44
 13/16 anonim válasza:
Mindenki olyan virágot szagol amilyent szakit!!!!! Én is ismerek ilyen párokat és a nő mindig vissza megy ehhez a baromhoz! Ez kell némelyik nőnek! Szóval megérdemled a sorsod!!!!
2012. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a te fejedben is baj van. Feleségeként úgy gondolkozol, hogy én lakom nála? 20 év házasság után már illő lenne közös tulajdonként kezelni a dolgokat. Érdekesek vagytok, sajnálom a gyereket.
2012. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azzal remélem tisztában vagy, hogy már 5 év házasság után közös a tulajdon, sőt, elég hozzá élettársi kapcsolat... Nézz már utána kicsit a jogi dolgoknak. Tehát az a ti lakásotok, nem pedig az övé.
2012. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Ami házasság előtt saját tulajdon volt az sosem lesz közös. Kivétel az a rész, amit közösen újítottak, meg annyi pénzt kaphat amennyivel értékét növelték a háznak, vagyis felét.
2012. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!