Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még most sem értem a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most sem értem a férjemet, hogy lehet valakinek ilyen a gondolkodása?

Figyelt kérdés

Már lassan húsz éve vagyunk együtt,és a férjem még mindíg az előtte lévő kapcsolataimat,/a fiút is aki tetszett nekem ő előtte- vagdossa a fejemhez!Három pasim volt előtte,egyikkel csak csókolóztam annak idején,a másik kettővel meg csak úgy megtörtént a ,,dolog" egyszer,azért mert buta fejemmel azt hittem,hogyha nem fekszek le velük akkor nem kellek és nem mertem nemet mondani nekik.méjségesen megbántam ,hogy egyáltalán szóba álltam velük,fiatal és tudatlan voltam.


Én még nem csaltam meg a férjemet,hű vagyok hozzá.Lassan negyven évesek leszünk és még most is fel -fel hozza veszekedéskor,vagy amikor elmegy mellettünk az úton a régi ,,-aki nekem tetszett-!olyankor egy rohadt k@rva vagyok.


Mondtam neki,hogy akkor menjen az iskolába és keressen magának szűz nőt,ott még talál!

A kisfiammal elmentünk egyszer Karamell koncertre és levideóztam Karamellt a telimmel,na kellett nekem videózgatni-minden ribinek lehordott ,hogy én oda vagyok a zért az énekesé.pedig csak emlékül csináltam a videót-hogy ott is voltunk!

Hogy gondolkodhat így egy férfi?Hogy lehet valaki ilyen maradi??-ez milyen gondolkodás,normális?


2012. jún. 1. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ez nem normális anyukám pasia azaz a nostoha apám detto ilyen mindenkivel összehozza anyum és még engem is holott hozzám semmi köze és anyum sose csalta meg, ez szerintem egy betegség vagy
2012. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!


40 évesen ezt csináljátok??? Nagyon gyorsan szedjétek össze magatokat, mert ha a gyereketek ezt látja, egy sérült, torz képet fog látni egész életében, és ő is ilyen lesz!


vagy ha nem megy, ne erőltessétek.

2012. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Őőő, nem normális, csak számomra az a furcsa, hogy húsz év alatt sem sikerült dűlőre jutnotok. Baromira nincs igaza, de valami oka van, hogy frusztrálja ez a helyzet. Ez lehet egyrészt tényleg az, hogy ennyire maradi, de lehet a te viselkedésedben is valami, ami miatt ennyire ki van borulva. De húsz év alatt ezt hogy nem sikerült megbeszélnetek? Ha néhány év után még ez jön, akkor megértelek, de két évtized alatt ennek meg kellett volna oldódnia, ha mást nem szakítással. Nekem ez furcsa kicsit...
2012. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem normális.

Kisajátít, a tulajdonának tekint.

Itt nem az ő gondolkodását kell megértened, mert azt úgysem tudod. Hanem vagy megpróbálni megbeszélni vele, hogy ez neked így nagyon nem jó, mert korlátozza a személyiségedet, teljesen átformál, egy bólogató jános kell neki, aki elé rakja esténként a vacsorát.


Amúgy én azt nem értem ilyen helyzetekben, hogy ez a kapcsolat kezdetén, a gyerek előtt nem derült ki hogy milyen? Ha tudtad, akkor viszont te így fogadtad el a dolgot, ez tudatában szültél gyereket.

Most még változtathatsz, de mostmár gyerekkel együtt nehezebb. Ez csak úgy fog megszünni, ha otthagyod, ő maga nem fog, mert ilyen a személyisége.


28/n

2012. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hitelesek VAGYTOK, mint szülők a gyereketek szemében? Ülj le a férjeddel, beszéljétek meg, de ne itt próbáld megmenteni a házasságod!
2012. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem csinálom ezt,ő aki kiborít ilyen hülye gyerekes viselkedéssel!Nem érti meg ,hogy ez baromság amit művel!
2012. jún. 1. 11:05
 7/16 anonim ***** válasza:
vagy régen sok sérelem érte nem tudom de szerintem kell egy pszichiáter mert ez hosszutávon elviselhetetlen minket is állandoan ribancoz és már ég a fejünk hogy az egész panel ezt hallja én nem is értem ezt hogy lehet elviselni én már eljöttem otthonrol örülj hogy fiad van legalább őt nem piszkálja bár biztos neki is rosszak ezek a dolgok ha hallja is ha nem segit a pszihiáter akkor hagyd ott
2012. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem érti meg, mert neki ez a személyisége része. Ez nem fog elmúlni, ez nem egy múló hóbort, mert feltételezem nem tegnap kezdte. Ez a megszoksz vagy megszöksz tipikus esete.
2012. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És ő egyébként szűz volt előtted?
2012. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én nem itt akarom megmenteni a házasságunk!Csak kíváncsi vagyok mások mit szólnak ehhez!


Nem adok okot a féltékenységre,nem viselkedem,viselkedtem ribiként ! Van úgy ,hogy sokáig nem hozza fel ezt a volt pasis támát,-de amikor veszekszünk?!


Én soha nem dobáltam az előttem lévő kapcsolatait!!!!!

2012. jún. 1. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!