Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nem értem, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem értem, hogy miért éli meg néhány nő "vesztésként" azt, hogy valakinek esélyt ad, vagy megbocsát?

Figyelt kérdés

van egy... érdekes dolog... sokan, ha egy párkapcsolatban lemondanak valamiről, vagy áldozatot hoznak, azt úgy értékelik, hogy "veszítenek"...

például a srác marha sokat teper a lányért, de a lány még régebben azt mondta a barátnőinek, hogy ezzel a sráccal nem jön össze, inkább meghal. időközben nagyon megkedveli a srácot, talán még meg is szereti, de nem jön össze vele, mert "veszítene". és emiatt szenved ő is, szenved a srác is, de nem, ő nem hagyja, mert hát megmondta a barátnőinek, és így veszítene...

a másik ilyen helyzet, mikor a fiú a lány bocsánatáért esedezik, de a lány megfogadta magának, hogy soha nem bocsát meg, csak ha a fiú meghal (megjegyzem, hogy nem újra járni akarnak, csak annyit szeretne, hogy bocsásson meg). a fiú természetesen nem adja fel, hónapokig, évekig dolgozik azon, hogy megbocsásson a lány - és végül a fiú ebbe belehal (nem kamu, volt valami ilyen kérdés nemrég felrakva).

szóval, őszintén, miért csinálják ezt? ez őket "büszkévé" teszi, hogy milyen szavatartóak? vagy mi? szerintem mértéktelen önzőségre utal, empátia nélküliségre és egész egyszerűen, szerintem ez ostobaság.


2012. máj. 21. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Már megint te vagy?

Fogod már fel, h nem lelkész neki, ezt a sok marhaságot csak te találós ki.

2012. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség már bocsi ha én a párom miatt lemondok valamiröl akkor azt nem élem meg veszteségként hiszem ö is mond le miattam dolgokról. És ha tetszik egy fiú abszolut nem érdekel hogy a barátnöimnek mit mondtam régebben elmondanám nekik hogy most hogy érzem és ha igazi barátok megértik ha nem akkor meg pukkadjanak meg. Ha csinál is valaki ilyet az csak nagy hiusága miatt lehet de kétlem hogy minden lány ilyen lenne..
2012. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

első: nem értelek


második: nem is azt mondom, hogy mindenki ezt csinálja, de van egynéhány, aki ezt megteszi. csak nem értem a mögötte húzódó gondolatokat, indíttatást. ezeknek az embereknek saját maguk jelentik a legtöbbet?

2012. máj. 21. 10:13
 4/20 anonim ***** válasza:

Te voltál a kapcsolatban lévő szabadságos?

mert nagyon hasonlóan fogalmaztok, és hasonlóan nincs értelme, nem alkalmazható, nem 'általános' amit mondasz.

Ha arra kérdeznél rá, hogy miért fontosabb sokaknak a büszkeségük mint a boldogságuk, na az egy értelmes kérdés lenne, nem ilyen kutyulmák.

2012. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát igen valoszinüleg ezeknek az embereknek sajétmaguk jelentik a legtöbbet pont ahogy irtad de kifejezhetjük ugy is hogy ego, büszkeség, hiuság stb
2012. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
szabadságos? nem tudom, melyik kérdésre gondolhatsz, nem kizárt.
2012. máj. 21. 10:16
 7/20 A kérdező kommentje:

ezt az egészet csak azért nem értem, mert egy dolog a büszkeség, de ha valakin az ember tud segíteni, ami nem mellesleg úgy tűnik, hogy mindkettőjük számára jót hoz, vagy legalábbis jobbat, ami van, akkor nem értem, miért jó a büszkeség?

a másik dolog pedig az, hogy ha tudom, hogy a büszkeségem konkrétan bajt okoz, talán súlyos kárt okozok a másiknak, akkor nem értem, hogy lehetek annyira önző, hogy ezt hagyom, csak azért, hogy nekem jó legyen? ráadásul, ha van lelkiismeretem, akkor nekem ezen felül rossz is, mert tudom, hogy szenvednek miattam, de a saját magam hülyesége, marhasága, ami őszintén szólva senkit nem érdekel (hiszen, ha valaki mégis tudja, azaz kívülről szemléli a dolgot, és látja, hogy kínzok valakit a magam hülyesége miatt, akkor más szemében szerintem ez egy marha nagy negatívum), akkor mégis ez az egész mire jó?

2012. máj. 21. 10:23
 8/20 A kérdező kommentje:
az utolsó mondat elég értelmetlen lett... szóval a saját magam marhasága gátol ebben.
2012. máj. 21. 10:26
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.


Látom másnak is feltűnt, h te vagy az a luuzer, aki a napokban több hasonlóan idióta kérdést feltett.

Szál elmondom meg egyszer, h semmi esélyes nincs, ha esetleg valami véletlen folytán összejönne veled max két hétig lenne veled, mert lelepne egy jóképű izmos sraccal.

Az alattm a két hét alatt

2012. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ember, nem tudom, kire gondolsz, de nekem most nincs kiszemeltem már elég rég. ha ezt nem tudod felfogni, nem én vagyok az idióta. másrészről szeretném látni, mi mozgatja a különféle embereket nőket, férfiakat...
2012. máj. 21. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!