Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küldjem el úgy hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küldjem el úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, barátnőm még nem volt, és egy jó darabig nem is szeretnék. Szerintem ez az egész ilyenkor hülyeség, csak előbb utóbb úgyis összevesznénk és én szívesebben megyek el a barátaimmal szórakozni, vagy közösen konzolozni. Csak az a baj, hogy egyik napról a másikra odajött hozzám egy lány és megkérdezte hogy lenne kedvem-e vele járni. Abban maradtunk, hogy ő szeretné, de mivel ott rögtön ledöbbentem (nem vagyok egy szép, vagy csajozós típus) ezért azt mondta hogy ha szeretném gondoljam át, de ő nagyon szeretné. Az is megfordult a fejemben hogy fogadásból csinálja, vagy valahogy ki akarnak szúrni velem. Én nem szeretném. Hogy mondjam el neki úgy hogy ne bántsam meg? Vagy legalább utána ne azt beszélje az egész iskola hogy mekkora egy bunkó paraszt vagyok hogy elutasítottam.
2012. máj. 30. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed ;) Végre egy ép elméjű 14 éves fiú! :) Ráérsz te még arra, hogy csajozz meg, hogy barátnőd legyen. Finoman mond meg neki, hogy egyenlőre nem akarsz kapcsolatot, így jó neked, hogy a haverokkal bulizgatsz! Hidd el, ha normális, megérti majd és nem veszi sérelemnek ;)
2012. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Azt is mondhatod, hogy nagyra értékeled, de te inkább megmaradnál a klasszikus felállásnál és jobban szeretsz te kezdeményezni egy lánynál, mint fordítva.

Szerintem azok a csajok, akik ajánlkoznak és tálcán kínálják magukat, nem sok nőies tartás van bennük és mással is ugyanúgy megteszik. Valaki szerint ez marha vagány, de egy igazi nő soha nem hozná magát ilyen kellemetlen helyzetbe, hogy el is utasíthatják.

2012. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem szeretnél, ne járj vele, most komolyan együtt lennél valakivel csak kényszerből? Tök hülyeség.

Amúgy is, nem járni kell előbb, hanem közelebb kerülni egymáshoz azért ez durva, hogy így előáll a semmiből, fain:D

Na de egyébként, meg mért lennél bunkó paraszt mert elutasítod???????????????? Gondolom nem azt mondanád, menj *nyádba. Lehet ezt szépen kedvesen megfogalmazni.

De amúgy, nem ismerem a szitut hogy mi ez a csaj vagy hogyan, mennyire ismered, de azért érdekes lehet, lehet hogy meglátott benned valami különöset, szépet, amit mások nem vesznek észre.. Szóval a láthatatlan értékeidet:)

2012. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Én megkérdezném, hogy nála mit jelent a járás szó? Ettől biztos kicsit zavarba jönne, nyilván nem kezdené el ecsetelni egy szinte vadidegennek, hogy mit is csinálna veled. De kézen is foghatod és mehetsz vele egy kört, aztán mondhatod, hogy most már jó így, jártunk egyet.
2012. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!