Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó hozzáállás? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó hozzáállás? Már nem akarok tovább szenvedni.

Figyelt kérdés

Hónapokig epekedtem valaki után, és nem lett belőle semmi. Szóval úgy döntöttem hogy hagyom az egészet, ha tényleg egymásnak teremtett minket a sors akkor összejövünk, ha meg nem, akkor úgy sem érdemel meg.

Most úgy érzem, hogy inkább a fiatal éveimet kéne élveznem, ha már miatta kihagytam néhányat amiatt hogy csak ő lebegett a szemem előtt. (Ami érdekes, hogy két lehetőségem is lett volna, de mindkettőt elüldözte mellőlem...)

Van még valaki így?


2012. máj. 29. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam... 3 hónapig szenvedtem. Aztán bevágta a csaj, hogy csak barátság. Úgyhogy az szerintem kapufa. Nem kell nagyon erőltetni, ha nem megy.
2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes évekig futni senki után. Ha kellesz neki, akkor kellesz elsőre is, de sokáig tartó ostromlással nem nagyon fogsz eredményt elérni. Kivétel lehet ez alól, ha kapcsolatban van és eleve tetszettél neki. De akkor sem érdemes ostromolni, mert az meg inkább visszatetszést kelt.
2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Felesleges valaki után futni aki már többször nemet mondott.
2012. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a megvilágosodás! úgy legyen, ámen.
2012. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!