Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En gyereket akarok a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En gyereket akarok a csajom meg nem mi legyen?

Figyelt kérdés

31 eves vagyok a baratnom 24 en gyereket szeretnek de a baratnom erre mindig kiakad es olyanokat vag a fejemhez hogy o nem fogja elrontani a alakjat egy gyerekkel meg nem fog vele szenvedni.

Bezzeg a kutyaval azzal tud foglalkozni o neki a mindene joforman munkaba is magaval viszi

De hogy szedjem ra a baratnom a gyerekes?


2012. máj. 17. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
dobd ki az utcára a kutyával együtt!
2012. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
úgy látszik, még nem érett meg rá. ha gyereket akarsz, keress olyat, aki szül neked
2012. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"De hogy szedjem rá a barátnőm a gyerekes?"



Hogy mi van?

2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy korodbelit. 24 évesen én sem szülnék.

22/L

2012. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Gyerekre

Felre irtam bocsi

2012. máj. 17. 21:09
 6/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet gyereked, neki nem kell tudnia róla... ;)
2012. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Keress más nőt én azt mondom...
2012. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tényleg keress másikat!

Semmi értelme ennek. Nem ugyan arra vágytok. Gondolj bele! Ha nem lesz gyereketek, akkor te fogsz egész életedben vágyakozni. HA lesz de ő nem igazán akarta, akkor meg neki lesz szar.

2012. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy ne vedd rá, gyereketek akkor legyen, amikor mindketten vágytok rá. Mert egy gyereket nem lehet odébb tolni, ha meguntátok, márpedig ha a barátnőd még nem áll készen erre a lépésre, akkor nem szabad erőltetni. Ha te annyira akarsz már gyereket, akkor keress egy idősebb nőt, aki ugyanerre vágyik, vagy legyél türelmesebb és várd ki, amíg ő is ezt akarja. 24 évesen én sem szültem volna, de két év múlva már nagyon vágytam egy babára. 28 évesen meg is született a fiam. Szóval pár év, és sokat változhat a barátnőd véleménye, bár ez a kifogás, amit felhozott nem túl bizalomgerjesztő... mert ha azt mondta volna, hogy ő még most karriert épít, vagy önmegvalósít, az oké, de hogy ne rontsa el az alakját... hát ez kissé önző emberre valló kijelentés. Ráadásul ha tudná, hogy egy terhesség még jót is tehet az alakjával, akkor meg főleg nem beszélne ilyen hülyeségeket. Tényleg éretlen még erre a feladatra.
2012. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem pont a kérdéshez tartozik de hasonló:


Barátomék szülei szétmentek az anyja idegroncs lett az apjának most van barátnője.Anyja kint lakik faluba gyerek vele apja meg városban.A gyerek szeretne az apjával élni(nem nagyon szereti az anyját nem tud főzni semmi jóformán a nagyanyja tartja el.De nem tud kiköltözni az apjához mert a barátnője nem szereti a gyerekeket és nem engedni neki,faterja szereti a nőt meg a gyerekét is minden nap ő viszi haza meg sokszor együtt vannak.


Lehet a te barátnőd se igazán gyerek kedvelő lehet olyat kéne keresned aki szereti és szeretne.

2012. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!