Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan akadályozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trist kérdése:

Hogyan akadályozzam meg a szakítást?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szeretem. Még senki iránt nem éreztem ilyen érzelmeket. Sosem veszekedtünk, habár tudom problémás voltam. Szexuális téren elég gátlásos vagyok, múltbeli események miatt. Ezt el is mondtam neki, megbeszéltük, megértett. Tényleg türelmes volt. Én meg próbálkoztam. Rengeteget fejlődtem szexuális téren, legyűrkőztem sok gátlásomat. Aztán hírtelen a semmiből, tegnap este kijelentette, hogy szakít velem. Ezen okok miatt. Annyival magyarázta, hogy sokat várta a változást, de nem következett be olyan mértékben, ahogy ő szerette volna. Az utóbbi időben eltávolodott, kevesebbet voltunk együtt, többet volt a barátaival. Én hagytam, hiszen fontos, hogy a barátainkat ne hanyagoljuk el. Amikor rákérdeztem, hogy mért hidegült el ennyire, azt válaszolta, azért, hogy észrevegyem a dolgok állását. Valahogy mégsem így alakult. Nem hiszem, hogy ez lenne, ez lett volna a megoldás a problémáinkra. Még mindig úgy érzem, igenis megbeszélni kellett volna a dolgokat és nem elszaladni előlük.

Nem akarom veszni hagyni ezt az egy évet, nem akarom elveszíteni őt sem. Úgy gondolom, hogy ezt megtudnánk beszélni, megkell beszélnünk. Nem hiszem, hogy ez elég nyomós ok lenne a szakításra, így, hogy még egyszer sem beszéltünk komolyabban a helyzetről. Szerintetek mit kellene tennem? Ki mit gondol?


2012. máj. 28. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2012. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a beszélgetés jó ötlet. A mai világban nem akarják az emberek megjavítani a kapcsolatot, hanem már menekülnek el onnan. Ahogy olvastam, a párod is menekülne, ha így szeretné, hát hagyd.

Akkor értékeli igazán az ember, ha már elveszítette..

Legyen szünet, ha már szakítani nem szeretnél vele, hátha ez felébreszti, ha nem, akkor szerintem hagyd, nem érdemel meg téged már. Sztem ez egy kifogás, mert van vki új neki a láthatáron.

2012. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A baj az egészben ott van, hogy azt mondta, azért távolodott el, hogy észrevedd a dolgok állását. Ez azt jelenti, hogy már régebb óta érzi, hogy ez így nem jó. Ilyen esetben én azt mondom, volt ideje rájönni mit akar, s úgy tűnik a kapcsolatot már nem. Persze mindent meg lehet oldani, próbáld vele megbeszélni, de szerintem nem fog menni. Azért hátha, sok sikert! :)
2012. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából semmit nem tehetsz.

A volt párod kinyilvánította szándékát miszerint szakít. Itt már nincs mit megbeszélni mert nem akar sem egy három órás maratoni beszéljük-meg-de-én-szeretlek beszélgetést sem pedig Téged.

2012. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még azzal egészíteném ki ezt az egészet, hogy az elhidegülés, vagy eltávolodás a részéről nem volt teljes mértékű. Hiszen ez az egész kb. egy hónapja folyik, de mindvégig sokat beszélgettünk, találkoztunk is, múlt héten együtt voltunk. Ez idő alatt semmit nem mondott, nem utalt arra, hogy bármi baj lenne. Sőt a tegnapi nap folyamán is többször beszéltünk, minden rendben látszott. És hírtelen feldühödött egy olyan dolgon, ami nem érinti a kapcsolatunkat egyáltalán, és a válasz a nyugtatgatásaimra az lett, hogy véget vetett a kapcsolatunknak. Ez sehogy sem tűnik logikusnak a számomra.
2012. máj. 28. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:
de nem értem!! Miért nem beszélgettek? úgy értem, miért nem kérdezel néha rá, mi hogy merre meddig? Néha azért jó tudni! Én páromnak az elején megmondtam, hogy ha valami nem stimmel, akkor szóljon, ha látom rajta, hogy van valami, én rákérdezek, eddig el is mondta ha baj volt (egyszer:hogy nem hagytam, hogy elpakoljon maga után:)) De a párod egy nagy tapló, én nem sajnálnám, mondanám neki, hogy ki vagy rugva kiskötsög:)
2012. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!