Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza kaphatom e a szerelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kaphatom e a szerelmemet?

Figyelt kérdés
5 hónapja voltunk együtt és nagyon szeretjük egymást én 18 vagyok ő 20 és azért szakítottunk mert hogy novemberben le kell rakni a nyelv vizsgát (Angol) és nem tudnánk találkozni mert ő dolgozik és hétvégente tanulás külön óra .. És egy probléma is van hogy ő Dunaújvárosban lakik én meg Bátaszék.. 90km.. de működött! és már gyűrűt is kaptam tőle és amióta szakítottunk beszéltünk és olyan aranyos ... hiányzom neki meg minden és azon jár az agya hogy vissza kaphat e? szerintetek mit csináljak hogy vissza kapjam?
2012. máj. 26. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg átvészelni ezt az időszakot nem szabad rögtön feladni ahogy akad egy kis probléma.
2012. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondj igent! :)
2012. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy annyira hiányzik.. hogy nem bírom nélküle! és én vagyok neki az igazi meg mondta mikor adta a gyűrűt akkor is azt mondta hogy akkor mehetek tovább ha igent mondok ez volt 1 hónappal ezelőtt attól félek hogy kiszeret belőlem.!
2012. máj. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!